Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][skarga] EfaZ


efazik

Rekomendowane odpowiedzi

nick : EfaZ

kto zawinił :admin

nick oskarżonego: Molly

Steam_ID oskarżonego:[U:1:355649895]

Data i godzina zdarzenia: 6.12.2018r. około godz. 17:45

Mapa :jb_finland

Opis sytuacji: na zabawie dla tt [nie pamiętam na jakiej dokładnie] zabiłem Molliego po czym powiedziałem że pewnie dostane muta za brak mutacji po czym dał mi pmuta , a na wcześniejszej mapie dostałem muta również z powodu braku mutacji pomimo tego że nie nadużwyałem mikra [ nie jestem jedyną osobą na tym serwerze bez mutacji a dostałem pmuta za nic] [ mam zgode administracji na używanie mikra (snufika)]

dowody: demko http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_finland-1544114074-1544116663.zip

wynik/numer rundy /czas: niestety nie pamiętam a nie jestem tego wstanie sprawdzić na moim laptopie ponieważ nie pobierze mi demka

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w regulaminie  

8.15 Brak mutacji: Upomnienie ->Permanentny mute

a ty odemnie dostałeś już około 3-4 muty na 30 minut i nadal się niczego się nie nauczyłeś więc nie wiem w czym jest twój problem.

Nie wiem co jest w tym ciężkiego do zrozumienia dla ciebie , uważam że skarga napisana bez podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem od cb 1 muta na mapie przed pmutem i tyle a mikro jest za zgodą administracji  i po ukończeniu mutacji a ja jak już pisałem wcześniej mam zgodę od Snufika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, ponieważ dużo osób bez mutacji na serwerze normalnie gra i nie ma żadnych kłopotów (np ja), a nagle efaz, który nie jest graczem nadużywającym mikro nagle dostaje kilka mutów i pmuta ;/

I z tego co widze grając na serwerze Efaz ma pozowlenie od administarcji na używanie mikra

Edytowane przez kolano_zagłady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, efazik napisał:

dostałem od cb 1 muta na mapie przed pmutem i tyle a mikro jest za zgodą administracji  i po ukończeniu mutacji a ja jak już pisałem wcześniej mam zgodę od Snufika

@efazik dostałeś odemnie około 3-4 muty ale to już twój problem że nie pamiętasz a żadnej zgody od snuffika nie miałeś bo rozmawiałem z nim już na ten temat.

Nie ładnie to tak kłamać pod własną skarga .

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zgodę snufika a poza tym czy słyszałeś żeby kiedyś np snufik zwrócił mi uwagę na to ze nie mam mutacji i nadużywam mikrofonu [żadne guard nigdy mi nie dał muta a od kiedy molly jesteś guardem dostałem już 2 w tym jednego perm muta ] więc  nie wie o co ci gościu chodzi

jak już mówiłem dostałem pmuta po tym jak cie zabiłem ( cytując sam siebie "pewnie dostane muta za brak mutacji" po czym dostałem pmuta od cb  / NIE NADUŻYWAM MIKRA (używam mikra tyle co przeciętny grac taki jak np.kolano_zagłady)/ chciałbym żeby na ten temat wypowiedziała się inna osoba z administracji a nie sam winny(Molly)

Edytowane przez efazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efaz może mnie przy tym nie było ale dla mnie pmute jest zasłużony,często nadużywasz mikrofon,możliwe że straciłeś już wszystkie możliwe ostrzeżenia i dostałeś wreszcie tego pm.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak bo widzę że tutaj dymy

po 1

@efazik używaj opcji "edytuj" a nie pisz ciągle nowego postu

po 2 

7 godzin temu, kolano_zagłady napisał:

a nagle efaz, który nie jest graczem nadużywającym mikro nagle dostaje kilka mutów i pmuta ;/

jeżeli efaz nie nadużywa mikro to ja mam globala a siedzę w kałachu więc coś się nie zgadza

po 3 

5 godzin temu, efazik napisał:

ale znając życie z adminem nie wygram :( i to jest przykre że niestety jest to prawdą

jeżeli masz sensowny powód do pisania skargi to jak najbardziej wygrasz jednak skarga jest kompletnie bez sensu

po 4

jeżeli moli uważał ze naduzywaleś mikro pomimo jego upomnień (sam pisałeś śe dostaleś już mute) to ma prawo dać ci pmute

po 5

z tego co wiem snuffik nic nie wie o "jego zgodzie" na użwanie mikro przez ciebie

Podsumowując:

Pmute nadany słusznie, skarga bez sensu, a snuffik nie dawał ci żadnej zgody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że admin powinien znać taką możliwość jak edytuj @Molly.

Pomijając to co było tutaj napisane i co było bez sensu typu:

- Nigdy nie wygram z adminem (to nie jest szkoła ani nauczyciel, masz dowód, to składasz skargę.)

- Inni nadużywają a ja nigdy tego nie zrobiłem (Też śmieszne podejście, takie trochę egoistyczne)

- Nigdy nie dałem ci żadnej zgody na używanie mikrofonu. Spytałeś się mnie na steamie czy możesz rozmawiać i ZAZNACZAM, pozwoliłem ci go używać, ale cytując "nie napierdalać jak każdy dzieciak po kolei" co właśnie zrobiłeś.

- Mikrofonu nadużywałeś i permmute jest jak najbardziej słuszny. Gdyby molly zrobił coś złego to już bym dawno o tym wiedział i miałbym więcej sensownych skarg.

- W ramach iż w tytule złożyłeś skargę na siebie to jestem zmuszony ją odrzucić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności