Jump to content

HPCX2

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 13h 6m 8s

Community Reputation

4 Neutralny

About HPCX2

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  HPCX :D
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561197960287930

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. 1. Nick: HPCX 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): (8-9) 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Na razie svip 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/467517 8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dominik.Pochodzę z małego miasta spod warszawy.Chodzę do 1 klasy liceum o profilu językowym.Bardzo interesuje się piłką nożną jak i siatkówką.Jestem ogólnie bardzo aktywną osobą gdy mam wolny czas zawsze staram się go poświęcić na sport.I mam królika który nazywa się Pimpek. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Ponieważ bardzo lubię grać na tym serwerze i chciałbym pilnować wybryków nowych graczy. 10. Steam_ID:STEAM_0:0:23371380 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W tyg (2-3 h) w weekend (3-6 h) 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W tyg najczęściej od 14-17 (oprócz piątku to gram od 13- późnego wieczoru) a w weekend od 14-także do późnego wieczoru 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500 h nie licząc innych kont 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet na tej serwerowni ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 2. Ja bym wrócił do chowanego,podobny pomysł do tego co zaproponował właściciel tyle że dodać do tego przycisk który zatrzymuje daną osobę w powietrzu np.Znalazł ktoś sobie dobrą kryjówkę ale nie ma się gdzie zablokować więc spada i naciska sobie przycisk aby zatrzymał się w powietrzu z możliwością odwołania tego bezruchu.Coś w stylu starego chowanego co blokował nas po jakimś czasie ten pomysł różni się tym że tt może decydować kiedy chce a kiedy nie chce tego używać.
 3. 1. Nick: HPCX 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): (8-9) 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Na razie svip 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/467517 8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dominik.Pochodzę z małego miasta spod warszawy.Chodzę do 1 klasy liceum o profilu językowym.Bardzo interesuje się piłką nożną jak i siatkówką.Jestem ogólnie bardzo aktywną osobą gdy mam wolny czas zawsze staram się go poświęcić na sport.I mam królika który nazywa się Pimpek. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ na serwer przybywa coraz większa ilość nowych graczy którym rzadko kto pomaga jak i ogarnia (nie znają regulaminu kampią na zabawach wchodzą do ct bez mikrofonów itd.) przez co najczęściej ludzie wychodzą z serwera i tracą chęć do gry. 10. Steam_ID:STEAM_0:0:23371380 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W tyg (2-3 h) w weekend (3-6 h) 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W tyg najczęściej od 14-17 (oprócz piątku to gram od 13- późnego wieczoru) a w weekend od 14-także do późnego wieczoru 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500 h nie licząc innych kont 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet na tej serwerowni ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) ps. ogólnie jest ze mnie miły chłopak i rzadko mi od******* Powodzenia Polska xD,a po za tym nie polecam kłamać pod czyimś podaniem bo nie które podpunkty wziąłeś chyba sobie z głowy.
 4. Na nie - nie zbyt ogarniasz regulamin - dużo pomyłek po stronie ct - rzadko ciebie widzę na serwerze
 5. Jestem na TAK +jeden z lepszych kandydatów + ogarnia w ct szczerze nie wiem o co tobie chodzi polska ale o wiele bardziej zna się nad tym niż ty + mutacja + chętnie pomaga nowym graczom + aktywność
 6. Na Tak -najlepszy kandydat - wiek i mutacja - ogarnia na serwerze - z czego widziałem chętnie pomaga nowym graczom - doświadczenie
 7. Dla mnie nie, jak nie ma administracji to za bardzo kolego kozaczysz,prowokujesz (niczym ja rok temu),często nadużywasz mikro (kiedy nie ma administracji),gdy są nawet młodsi albo w tym samym wieku co ty gracze i potrzebują tak zwanej pomocy potrafisz wyjechać z tekstem "zamknij mordę dzieciaku nikt nie chce ciebie słuchać) nie wiem czy ty sobie myślisz że jak dostaniesz guarda to od razu zmieni się tobie nastawienie do innych graczy.
 8. Akurat to jest prawda,zrobiliśmy tak przez 2 rundy.
 9. 1. Twój Nick: HPCX 2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracze 3. Nick oskarżonego: Latam samolotem,aimbot 4. Steam_ID oskarżonego: Latam samolotem - STEAM_0: 1: 202115171 aimbot - STEAM_0: 0: 427647928 5. Data i godzina zdarzenia: od 1 do 1:30/ 08.12.2018 6. Mapa: jb-dust2 7. Opis sytuacji: Latam samolotem rozpoczął głosowanie na wyrzucenie mnie z drużyny CT a następnie wyszedł z serwera jego zdaniem utrudniałem KD gdy prowadziłem gokarta gdy było odliczanie do KD a potem wsiadłem gdy zostały 2 osoby i robiłem sobie zwykłe manewry daleko od miejsca walki ostatnich terrorystów.Aimbot zaczął mnie wyzywać nie wiem z jakiego powodu ale dla mnie jest to dziecinne więc składam również na niego skargę.I chce również dodać że gracz przed wyrzuceniem mnie z CT powiedział że nie można jeździć autkiem więc wysiadłem z niego i jak pisałem powyżej nie utrudniając nikomu zabawy. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Świadkowie,https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1585021998 http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_dust2_v47-1544227200-1544231012.zip 9. Wynik/numer rundy/czas:11 runda a wyrzucenie chyba 1 tydzień jeżeli się nie mylę
 10. Efaz może mnie przy tym nie było ale dla mnie pmute jest zasłużony,często nadużywasz mikrofon,możliwe że straciłeś już wszystkie możliwe ostrzeżenia i dostałeś wreszcie tego pm.
 11. 1. Nick: HPCX 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): (8-9) 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Na razie svip 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/467517 8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dominik.Pochodzę z małego miasta spod warszawy.Chodzę do 1 klasy liceum o profilu językowym.Bardzo interesuje się piłką nożną jak i siatkówką.Jestem ogólnie bardzo aktywną osobą gdy mam wolny czas zawsze staram się go poświęcić na sport. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ na serwer przybywa coraz większa ilość nowych graczy którym rzadko kto pomaga jak i ogarnia (nie znają regulaminu kampią na zabawach wchodzą do ct bez mikrofonów itd.) przez co najczęściej ludzie wychodzą z serwera i tracą chęć do gry. 10. Steam_ID:STEAM_0:0:23371380 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W tyg (2-3 h) w weekend (3-6 h) 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W tyg najczęściej od 14-17 (oprócz piątku to gram od 13- późnego wieczoru) a w weekend od 14-także do późnego wieczoru 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500 h nie licząc innych kont 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet na tej serwerowni ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 12. Nick: HPCXPowód Warna:spamowanie...
 13. No dobry ma staż na serwerze, rzadko prowokuje, przestrzega regulamin serwera, i jak kolega napisał wyżej aktywność da się nadrobić. Dla mnie tak
 14. HPCX2

  Skarga na CT

  Jeżeli wchodzi taka skarga to złóż ja na połowę serwera co wtedy była bo to była jedna wielka "tyrania", a po za tym sam prowokowaleś mówiąc jedno zdanie. I zwracanie uwagi przez jeden błąd który popełniłem przez całą mapę, a potem wypominanie mi go przez całą grę cytując "nie umiesz prowadzić wypad z CT", lecz większą część serwera jakoś nie miała takiego problemu jak ty i 2,3 osoby. A i "popisywanie" gorszy humor po prostu mam i tyle gościu.
 15. Nick: HPCXLink do SSów:...Wycinek z konsoli(bez IP)*:...Serwer:Jailbreak CS:GOLink do bana: (Nie mogę znaleźć mojego bana.dosć dawno go dostałem tak w wakacje chyba)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines