Jump to content

Lil_kapi

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  1d 9h 13m 37s

Lil_kapi last won the day on November 27 2018

Lil_kapi had the most liked content!

Community Reputation

16 Początkujący

About Lil_kapi

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Lil_kapi
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Na TAK +Aktywność +Mało prowokacji +Ogarnia regulamin +Ogarnia granie w ct
 2. Narazie jestem na NIE +Mutacja +Nie wyzywasz +Mało prowokacji -Nie pomagasz -Słaba znajomość regulaminu (Chyba że to się zmieniło ponieważ kilka dni nie było mnie na serwerze jeżeli zapoznasz się dobrze z regulaminem i będziesz pomagał innym będę na TAK)
 3. Zestaw NKVD Dostaje AK 47 większy dmg z niego +HP cena 2500 respektu
 4. Na TAK +Aktywny +Wiek , mutacja +Pomocny -Czasami prowokuje
 5. Lubię ma podobne poglądy co ja
 6. Na tak +Znasz regulamin +Jesteś raczej pozytywną oraz lubianą osobą +Ogarniasz ct -Czasami prowokujesz -Teraz trochę gorsza aktywność Reasumując retrospektywnie na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji że nadajesz się na guarda .
 7. Nick: Lil kapi Numer : 7
 8. Ciężko mi się zdecydować bo masz kilka plusów ale i minusów ale narazie jestem na NIE !!! +Wiek +Mutacja -Czasami brak znajomości regulaminu -Ostatnio słaba aktywność -Krótko grasz na serwerze -Jestem świadkiem twoich prowokacji (niektóre są dla zabawy a niektóre naprawde prowokują)
 9. Jak dla mnie posiadasz zbyt mało godzin na serwie i mało osób cię zna lecz jest kilka rzeczy na plus. +Wiek +Nie prowokujesz +Nie wyzywasz -Mało grasz w ct -Grasz od niedawna na serwerze -Średnio znasz regulamin Jak narazie jestem na NIE
 10. Lil_kapi

  Propozycje

  Skoro svip i VIP dostał nerf dał bym możliwość -25% ceny w sklepie czyli jakiś tt z svip , VIP chce kupić sobie +30 HP + Medi to płaci 3750 zamiast 5000 @imjanek Co do tego svip to jest głupi pomysł ponieważ administracja tez nie posiada czegoś takiego dopiero po wpisaniu $ posiadamy (Guard , Admin , Opiekun) przed nickiem ale wtedy każdy widzi co piszemy a svip nie miał by sensu jak by każdy widział co piszesz. Ja wiem @SnuFFy chodzi mi o propozycje na nową edycje @imjanek to nie odejmie zależy ale i tak twój pomysł nie ma większego sensu i tak masz tą rangę jak wejdziesz na serwer (wyskakuje ona wtedy )
 11. Lil_kapi

  prośba o UB

  Ty sobie żartujesz ??? Dostałeś bana za cheaty a takie osoby nie są mile widziane na tym serwerze . Oczywiście że jestem na NIE !!!
 12. Narazie jestem na NIE !!! -Wróciłeś 5 dni temu i już piszesz podanie na guarda pograj jeszcze trochę -Prowokujesz -Nadużywasz mikrofon -Czasami brak znajomości regulaminu -Wogóle nie grasz w ct
 13. @Prosin było by to raczej niepotrzebne ponieważ CT posiada sklep w którym ma dużo użytecznych rzeczy ale można by było dodać kilka innych rzeczy do tego sklepu .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines