Skocz do zawartości

Problemy z SV/VAT itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Cytat

 

Witam,

po ostatnich aktualizacjach CS:GO zaobserwowaliśmy wyraźny wzrost obciążenia na jednostkach, do tego przyczyniają się crashe serwerów, na których działają niestandardowe i nieaktualne moduły wymagające poprawek. Aktualnie czekamy na dostarczenie sprzętu OVH, by optymalnie rozmieścić obciążenie między jednostkami. W ciągu 1-2 dni problem powinien ustąpić.

 

 

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dostałem informację, że dzisiaj znowu był problem z zapisywaniem lvl, itd. Tak, znowu zapchało dysk u innych klientów i podobno zostało to już naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wczoraj odezwała się do mnie pukawka w sprawie nowej usługi, którą chcieliby zaproponować klientom i tym samym poprosiła mnie o zostanie jej beta-testerem ze względu na problemy serwera COD (stabilność). Oto kawałek rozmowy jaki otrzymałem

Cytat

Myślę, że będziemy w stanie zaproponować gwarantowane zasoby CPU na indywidualnych warunkach analogicznie do oferty serwerów gier w chmurze, które w przeszłości oferowaliśmy (bez środowiska wirtualizacyjnego by nie robić zbędnego narzutu na system). Testy pod symulowanym obciążeniem na botach wyglądają obiecująco, natomiast dla potwierdzenia potrzebujemy testów w realnych warunkach

Serwer został przeniesiony dzisiaj w nocy i chciałbym prosić Was graczy/adminów/opiekunów o pomoc (choć trochę osób już o tym wie).

Podczas gry chciałbym żebyście monitorowali działanie serwera i zgłaszali mi wszelkiego rodzaju problemy na nim występujące. Skoki var/sv, jakieś ściny, itd itd, ale w taki sposób by można było z tym coś zrobić, a więc najlepiej jakby było to opatrzone jakimś zrzutem ekranu (jeśli to możliwe).
Serwer powinien działać stabilniej/lepiej, lecz nie jestem w stanie Wam tego obiecać, ponieważ nie ja za to odpowiadam i nie wiem też jak to dokładnie wygląda od strony technicznej.

 

Wybaczcie za błędy, ale spałem parę godzin xD

  • Like 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności