Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

Problemy z SV/VAT itd

Recommended Posts

Cytat

Witam,

po ostatnich aktualizacjach CS:GO zaobserwowaliśmy wyraźny wzrost obciążenia na jednostkach, do tego przyczyniają się crashe serwerów, na których działają niestandardowe i nieaktualne moduły wymagające poprawek. Aktualnie czekamy na dostarczenie sprzętu OVH, by optymalnie rozmieścić obciążenie między jednostkami. W ciągu 1-2 dni problem powinien ustąpić.

• Like 2
  • Love 1

Wczoraj odezwała się do mnie pukawka w sprawie nowej usługi, którą chcieliby zaproponować klientom i tym samym poprosiła mnie o zostanie jej beta-testerem ze względu na problemy serwera COD (stabilność). Oto kawałek rozmowy jaki otrzymałem

Cytat

Myślę, że będziemy w stanie zaproponować gwarantowane zasoby CPU na indywidualnych warunkach analogicznie do oferty serwerów gier w chmurze, które w przeszłości oferowaliśmy (bez środowiska wirtualizacyjnego by nie robić zbędnego narzutu na system). Testy pod symulowanym obciążeniem na botach wyglądają obiecująco, natomiast dla potwierdzenia potrzebujemy testów w realnych warunkach

Serwer został przeniesiony dzisiaj w nocy i chciałbym prosić Was graczy/adminów/opiekunów o pomoc (choć trochę osób już o tym wie).

Podczas gry chciałbym żebyście monitorowali działanie serwera i zgłaszali mi wszelkiego rodzaju problemy na nim występujące. Skoki var/sv, jakieś ściny, itd itd, ale w taki sposób by można było z tym coś zrobić, a więc najlepiej jakby było to opatrzone jakimś zrzutem ekranu (jeśli to możliwe).
Serwer powinien działać stabilniej/lepiej, lecz nie jestem w stanie Wam tego obiecać, ponieważ nie ja za to odpowiadam i nie wiem też jak to dokładnie wygląda od strony technicznej.

Wybaczcie za błędy, ale spałem parę godzin xD

• Like 2
  • Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines