Skocz do zawartości

[1v1 CS:GO] System rang oparty na GameMe


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Ostatnio bawiłem się z GameMe i pomyślałem (to samo pisałem już wcześniej @SnuFFy), że można by było dodać te rangi, które on mi proponował, lecz w oparciu o GameMe, mianowicie

GameMe po połączeniu, pobierałoby miejsce gracza w rankingu i ustalało jego rangę, ylko nie mam pomysłu jak nazwać te rangi i co sami sądzicie o czymś takim?

GameMe jest dość rozbudowane i oferuje masę możliwość, a ja sam wyłączyłem już punkty niezwiązane z samą rozgrywką, jak wygrany team, podłożona paka, itd, więc zostały punkty za śmierć, zabójstwo, serie killi, itd.

Jeżeli jesteście za, to napiszcie proszę jakie rangi byście widzieli i od którego do którego miejsca, np:

Cytat

1 miejsce -> Global
2 - 5 miejsce - Zabójca
6-15 miejsce - Zwiadowca

to tylko przykład nazw + oczywiście ilość rang ograniczona. Myślę, że mogłoby być ich ogólnie z 10-15.

 

Rangi zostałyby dodane po paru dniach od oficjalnego startu, ponieważ na początku i tak będzie sporo przetasowań w samej rozgrywce

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mało pisze ale jeśli mogę coś zasugerować to może lepiej by było zrobić rangi od punktów doświadczenia które gracz zdobywa i traci w zależności od zabójstw, ponieważ serwer dopiero co stanął a już jest mnóstwo graczy na świeżych kontach którzy czituja żeby wybić się wyżej do rankingu. I będziemy mieć sytuacje w której gracze nie będą mogli wbić rangi poniewaz cziterzy będą przodować w rankingu. A dodatkowo moje pytanie do właściciela czy konta non-steam mogą sie łączyć na serwer czy nie? bo wiem ze na starym serwerze mogły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym właśnie polega GameMe

Dostajesz pkt. za zabójstwa i tracisz za śmierci

Osoba która ma większą przewagę od ciebie w punktach traci ich więcej jeśli ją zabijesz a ty tracisz mniej i na odwrót.

Aby to zobrazować 

Gość A ma 5000pkt. a Gość B ma 1000pkt. 

Jeśli gość B zabije gościa A to dostaje ok. 10pkt a jeśli gość A zabije gościa B to dostaje 2pkt.

Jeśli chodzi o cheaterów to jest blokada na wszystkie serwery dla osób non-prime. Osoby bez prime'a mogą się wpisać w danym temacie, ale jeśli zostaną złapani na cheatach to zostają wpisani na czarną listę jak to mówi właściciel xD.

Czarna lista - dostają bana na swoje ip i nie będą mogli wejść. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 godzin temu, sonicmaster_88 napisał:

Witam mało pisze ale jeśli mogę coś zasugerować to może lepiej by było zrobić rangi od punktów doświadczenia które gracz zdobywa i traci w zależności od zabójstw, ponieważ serwer dopiero co stanął a już jest mnóstwo graczy na świeżych kontach którzy czituja żeby wybić się wyżej do rankingu. I będziemy mieć sytuacje w której gracze nie będą mogli wbić rangi poniewaz cziterzy będą przodować w rankingu. A dodatkowo moje pytanie do właściciela czy konta non-steam mogą sie łączyć na serwer czy nie? bo wiem ze na starym serwerze mogły?

1. Mogę dowolnie usuwać takie osoby z rankingu

2. Tak, lecz zamierzam to zmienić gdy w końcu ogarnie się liczba graczy + adminów

GameMe kurat został teraz tak ustaiwony, że liczba punktów za śmierć/killa jest różna dla tego kto Cię zabije lub kogo zabijesz, więc wydaje mi się, że ranking sam w sobie działa bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności