Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga-kimaru,mitrox


Molly

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Molly

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin

 

3. Nick oskarżonego:Kimaru , Mitrox

 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:121032457

 

5. Data i godzina zdarzenia:około 17

 

6. Mapa: ba_jail_sand_final_beta2

 

7. Opis sytuacji:Dałem graczą komende pozycję buntu w celi powtórzyłem im to dobre 3 razy po czym guard kimaru biegał , skakał po celi i go zabiłem na niewykonywanie poleceń jako strażnik ,a on się ożywił a potem jeszcze mnie przerzucił z ct za to że nie dałem mu karniaka . W 1 rundzie napisałem na chacie halo admin przerzuć po czym żaden z guardów nie wykonywa swoich obowiązków i nikt mnie nie przerzucił chociaż nie miała mutacji .Dzieci bez mutacji gadające na mikro a guardzi nic nie robią 
 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):Cobra , lil kapi i inny gracze z serwera  . http://320879.node60.pukawka.pl/dem-ba_jail_sand_final_beta2-1545407145-1545409904.zip

 

9. Wynik/numer rundy/czas:  1 ,2 i 3 rundzie 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zaistniała takie przypadki dosyć często się zdarzały guardzi często nie reagują na to że gracz wchodzi na serwer i go nie odradzają choć nikt nie zginął i jest początek rundy,nie reagują na to że dzieci nadużywają mikro .

 

 

Godzinę temu, Prosin napisał:

- Tak biegałem i skakałem ale za nakazy daje się karniaki a nie zabija w celi ...

Piszesz nakazy a skakanie to jest zakaz 

 

@Sklejekxgod nie chodzi mi o ciebie tylko o oskarżonych według mnie ty jedyny dobrze nadajesz się na to stanowisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Molly napisał:
 

 7. Opis sytuacji:Dałem graczą komende pozycję buntu w celi powtórzyłem im to dobre 3 razy po czym guard kimaru biegał , skakał po celi i go zabiłem na niewykonywanie poleceń jako strażnik ,a on się ożywił a potem jeszcze mnie przerzucił z ct za to że nie dałem mu karniaka . W 1 rundzie napisałem na chacie halo admin przerzuć po czym żaden z guardów nie wykonywa swoich obowiązków i nikt mnie nie przerzucił chociaż nie miała mutacji .Dzieci bez mutacji gadające na mikro a guardzi nic nie robią 

 

 

 

@Molly

-W 2 rundzie wytłumaczyłem ci że byłem zajęty i ledwo co wykonywałem rozkazy ...

-Uważasz że jeżeli dzieci się odzywają raz na runde to jest to nadużywanie ? Zazwyczaj jak już ktoś nadużywa to zwracam im uwagę jeżeli to nie zadziała to muszę zmutować tak jak to miało miejscę na tej mapie. 

- Tak biegałem i skakałem ale za nakazy daje się karniaki a nie zabija w celi ...

-Chyba zapomniałeś dodać że pisałem na guard say ,, A karniaki w celi'' po czym nic na to nie odpowiedziałeś ożywiłem się.

 

Godzinę temu, Lil_kapi napisał:

Piszesz nakazy a skakanie to jest zakaz 

Tak ale nie było zakazu skakania z tego co mi wiadomo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lil_kapi napisał:

guardzi często nie reagują na to że gracz wchodzi na serwer i go nie odradzają choć nikt nie zginął

nie wiem czy wiesz ale to nasza dobra wola czy ozywimy kogos takiego czy nie.

A co do skargi to jeżeli kimaru biegał i skakał po celi to molly miał pełne prawo do tego by go zabić, ponieważ nie starał się nawet wykonywać poleceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Molly napisał:
 W 1 rundzie napisałem na chacie halo admin przerzuć po czym żaden z guardów nie wykonywa swoich obowiązków i nikt mnie nie przerzucił chociaż nie miała mutacji.

Odnośnie tego co napisałeś żeby Cię przerzucić to nie kojarzę tej sytuacji najwidoczniej robiłem coś innego i tego nie zauważyłem było napisać 2 raz to może bym zauważył. 

 

33 minuty temu, Molly napisał:
Dzieci bez mutacji gadające na mikro a guardzi nic nie robią 

Za każdym razem gdy osoba bez mutacji się odzywa zwracam uwagę bądź jeśli nie mogę czegoś powiedzieć to wysyłam binda  odnośnie mutacji. Zazwyczaj jak zwrócę uwagę to już tego nie robią przecież nie będę mutował za 2 zdania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo to jest śmieszna skarga to się pośmiejemy.

@Molly tak mi przykro, że nie potrafisz opanować emocji, ale jeżeli ktoś cię przerzuca to wpierw piszesz rezygnację, a potem byle skargi za brak znajomości regulaminu z twojej strony? Hmmm:

1. Była pozycja buntu a nie było zakazu skakania, co oznacza, że nie masz prawa zabić więźnia w celi od razu, musisz mu dać karniaka. Zapomniałeś już przez ten tydzień?

2. Jeżeli wg ciebie zwracanie uwagi to prowokowanie administracji wypisując "rusz dupe, o opierdalają się, guardzi śpią" i w dodatku rozkazujesz im się przerzucić to jesteś w głębokim błędzie. Ty możesz poprosić administrację, nie jej rozkazywać.

3. Grożenie skargą na serwerze, kolejna prowokacja? No to raczej ty się na jakiś  czas z serwerem pożegnasz, a nie moi guardzi z rangą. Upominali oni dzieci bez mutacji bindami, upominali graczy łamiących regulamin, wszystko przy właścicielu serwera, a ty masz jeszcze czelność kłamać w skardze na swoją korzyść. Otrzymujesz bana na 3 dni.

@Lil_kapi

1. Tak zgadzam się, sklejek nadaje się na guarda, tak samo kimaru jak i mitrox, i cała reszta. Tego natomiast nie mogę powiedzieć o tobie.

2. To już twój kolejny raz bez używania opcji edytuj oraz pisania bezsensownych rzeczy tam gdzie tego niepotrzeba. Otrzymasz w końcu warna to się nauczysz.

3. Chciałbym ci powiedzieć, że pomaganie swojemu koledze, z którym przesiadujesz na tsie, i pisanie na jego korzyść w skardze WIEDZĄC, że popełnił błąd, jest po prostu żałosne.

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności