Jump to content
enter

[PRZYJĘTA]Skarga: Cobra, P4N G4BK4

Recommended Posts

1. Twój Nick: Kanté.全球

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

3. Nick oskarżonego: Cobra, P4N G4BK4

4. Steam_ID oskarżonego: 

STEAM_1:1:227569652

STEAM_1:0:150254995

5. Data i godzina zdarzenia: 26.12.2018. 01:20-31

6. Mapa: jb_pleaseworkv420a

7. Opis sytuacji: W 10 rundzie Gąbka z Cobrą zrobili prawda, fałsz  P4N G4BK4 zadał pytanie ,, Ile osób było dziś na serwerze 6 czy 5'' ja nie wybrałem nic bo wkócu jest to prawda fałsz a nie zgadywanka Gdy napisałem freekilla to odpowiedział mi zadałem ci pytanie . W rundzie 11 podczas zabawy Gąbka z Cobrą zaczeli wyzywać @patrik mówiąc ,, Ten czarny na jego profilowym to kto jego brat?'' Gąbka odpowiedział ,, Nie to nie jest jego brat to jego stary''

9. Wynik/numer rundy/czas: runda 10 i 11
  • Like 1
  • Thanks 1

Witam, potwierdzam opisane sytuacje miały miejsce chciałbym wyrazić skruchę za zaistniała sytuację i bardzo przeprosić że miało takie zachowanie miejsce i obiecuję że już się to więcej nie powtórzy, niektóre teksty były tylko w celach humorystycznych choć wiadomo z niektórymi przesadziłem obiecuje że będę już się pilnował i nie będę się tak zachowywać teraz święta  u nas zawitały i troszkę % za dużo się wypiło i wyszło niestety jak wyszło w tym roku bylem nie grzecznym chłopcem i gwiazdor nie był u mnie dla tego proszę administracje o wyrozumiałość i jak najmniejszy wymiar kary  za zaistniała sytuacje, i w ramach gwiazdora    proszę o prezent jako najmniejszy wymiar kary , na tej sieci gram już jednak trochę i moje zachowanie zmieniło się bardzo  i staram się je zmienić bardziej by takich sytuacji było jak najmniej ;))    PRZEPRASZAM,   a za prawdę fałsz która tu zaistniała gracze zostali przeproszeni oraz dostali zabawę ;)

Edited by P4N_G4BK4
  • Confused 1
  • Sad 1

Przepraszam.

Tylko tyle mogę powiedzieć zachowanie jakie wtedy przedstawiałem było żałosne... Jako iż była 1 rano,a ja myślałem nie trzeżwo myślałem że nikomu nie przeszkodzi trochę zabawy oczywiście zawsze po zabawach takich jak : True or False. Dawaliśmy w rekompensatę zabawę. Obrazy, które leciały były oczywiście w celach humorystycznych oczywiście niektóre to były przesada, ale siedząc na serwerze rozmawiając z ludzmi, których to śmieszyło czułem się jak w rodzinne przy wgilijnym stole.Przepraszam wszystkich głównie @patrik który jest tutaj jednym z głównych poszkodowanych.Następnym razem zjem Snickersa i przestane gwiazdorzyć.

PRZEPRASZAM KAŻDYCH I KAŻDEGO :(.

• Sad 1

Pisałem z patrikiem i aż tak bardzo się nie przejął, co nie zmienia faktu, że obrażaliście i zachowaliście się nagannie. Otrzymujecie po ostrzeżeniu, następnym razem będziecie już banowani.

• Thanks 1
  • Sad 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines