Skocz do zawartości

Titans


freunde bobby

Rekomendowane odpowiedzi

ph8PsJ5.jpg

Titans

Jedna z tych niekonwencjonalnych serii o superbohaterach jak Watchmen, gdzie ukazani są nie "superbohaterowie", a raczej osoby które muszą na początek zmóc się ze swoimi własnymi problemami aby w pewnym momencie na takie miano zasłużyć albo nie wpisują się w jego schemat. W serialu obserwujemy poczynania Tytanów, czwórki z nich, każda z nich zmagająca się ze swoim własnym ja. (brak cyborga, ale ma się pojawić w pobocznej serii) Głównym bohaterem jest Robin, detektyw, a w wolnych chwilach osoba która działa na swoją rękę w pozbyciu się przestępców w wyjątkowo brutalny sposób przez ukryty w nim gniew, który wychodzi po nałożeniu na siebie stroju. W trakcie serialu poznajemy następną trójkę, Raven która zmaga się ze zmorą żyjącą w niej oraz nadchodzącą ją przyszłością, Bestią oraz Starfire, która wygląda jakby była spa.. to znaczy opalona bardziej niż ta w kreskówce i wygląda jak prost.. prosto ubierająca się kobieta. 


Serial z odcinka na odcinek prezentuje nam postacie, ważniejszych bohaterów związanych z Robinem, czy też Bestią (o których powstanie osobna seria), a także rodzinkę. Każda z tych postaci jest na swój sposób unikalna, czasem dziwnym oraz głupim tokiem myślenia, ale z tego właśnie powodu widz wciąga się w następne wątki i ciąg fabularny. Wyróżnia się też swoim mroczniejszym klimatem, który ukazuje bardziej brutalną ścieżkę która prowadzi antagonistów do sytuacji w którym ukazują swoje prawdziwe "ja", bez poczucia winy i próby zatrzymania się, a akcje te są wywoływane przez ich wcześniejsze doświadczenie, sytuację w której poczuli się zagrożeni albo manipulację która ukształtowała ich w takiej, a nie innej postaci. Można powiedzieć że każda z tych postaci ewoluuje z odcinka na odcinek przez swoje, czy też drużynowe doświadczenia. A no i się ruchają, ładna ta Dawn.

3P8YUSK.gif


Myślę że warto zerknąć i dać mu szansę, nie oceniać go po pierwszych odcinkach, gdzie dopiero się on rozwija. Jak dla mnie jest to serial w który wciągasz się z czasem, oceniając początki serialu dałbym mu coś na poziomie 7, ale moja ocena od połowy sezonu zwłaszcza po odcinku 5, zaczęła nieco wzrastać i daje temu serialowi 8/10 i oczekuje kolejnego sezonu.

 

Edytowane przez freunde bobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności