Jump to content

Poważny wypadek Michael'a "Shrouda" Grześka

SnuFFy
 Share

Recommended Posts

Pomimo, że od dawna nie jestem już redaktorem to temat dla mnie jest na tyle poważny (jako suba), że postanowiłem o tym napisać. 

Michael Grzesiek znany pod nickiem "Shroud", były profesjonalny gracz C9 w CS:GO, teraz jeden z największych streamerów twitcha, poinformował swoich fanów na portalu Twitter o jego wypadku już 11 Marca. Z tego co można było wyczytać to wiadomość o tym, że będzie musiał przejść operacje swojego łokcia. Pomimo tej poważnej sytuacji pojawił się trochę później kolejny twit, informujący, że jego piekna "aimowa" ręka jest cała, więc pomimo swojego wypadku Shroud dalej trzyma swój humor i można mniemać, że cieszy się z tego, że skończyło się to w taki sposób, a nie inny. Jego kolega, z którym mieszka, poinformował na swoim kanale na Twitchu  o tym jak bardzo poważny był wypadek i opisał ze szczegółami jak to wyglądało, pomimo, że go tam nie było (Z tego co usłyszałem to przyjechał tam 20 minut po wypadku). Shroud jechał na swoim skuterze gdzieś około 90-100 km/h co jest bardzo dużą prędkością jak na taki pojazd. W pewnym momencie gwałtownie zahamował i wyleciał przez kierownicę  10-12 stóp (+/- 1-3 metry o ile się nie mylę) co często można zauważyć u chociażby rowerzystów tylko przy mniejszej prędkości. Miałeś kiedyś taki wypadek na rowerze? To wyobraź sobie, że jedziesz dwukrotnie, a może i nawet trzykrotnie szybciej i dzieje się to samo, a ty jeździsz ciałem po asfalcie.

Osobiście słysząc o tym, że mógł nawet zginąć to zrobiło mi się automatycznie smutno. Oglądam tego człowieka od 2 lat and im still enjoying his streams.

Jeżeli jesteście zaciekawieni szczegółami bądź wypowiedzią Just9na (Jego kolegi z domu, który to opisywał) to zapraszam tutaj:

https://www.dexerto.com/entertainment/shroud-could-have-died-brutal-scooter-accident-explains-housemate-just9n-twitch-444394

Edited by SnuFFy
  • Like 4