Skocz do zawartości

Skarga WilkuZmC


Toffee

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Toffee

2.Nick admina/gracza który zawinił: Wilku

3.Admin/Gracz : wilku 

4.Data i godzina: prawie zawsze

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): nie mam dowodow ale jest pare osob ktore to potwierdza

6.Opis sytuacji: Wilku faworyzuje swoich kolegow i innych graczy . Pisze ze ktos ma wh to on mi odpowiada ze ON NIE MA HAXOW OGARNIJ SIE Z TYM SPAMEM NA U@

Dobra spoko darowalem mu ten 1 raz , ale postapilem zle next mapa , to samo on nie ma haxow , i tak dalej i tak dalej .

 

 

To teraz o to ze wilku caly czas gra a nie sprawdza . To tyle z mojej strony  , czesc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej z tymi durnymi skargami. . .

Może już sprawdził gracza ? I weź jakiś porządny dowód daj, a nie "kilku graczy" i tak nikt nie potwierdzi tego. Zrób screen'a, nwm..

No gościu, a za byle gówno nie składaj co chwile skarg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toffe dzieciaku piszesz na u@ na kazdego gracza ktory cie zabil sprawdze go raz  drugi a ty nadal piszesz ze kazdy na aima wh i sh naraz

jak go sprawdze 2 razy wciagu mapki chyba satrczy nie?

 

BOOTEK hahaha

po 1 Nie przeklinam na mikro

po 2 myslisz ze tobie odebrali adma po mojej skardze to mi tez zabiora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod skargą on nie ogarnia jako admin ma ciągle ping +100 (dochodzi mu do 150) cały czas, a poza tym spami tym mikro i płacze "no nie kurwa downie jebany na huj zabijałeś" tego typu słowa wychodzą od naszego admina ^^ A poza tym wszedłem chwile na serwa i spam na u@ sprawdź tego i tego, a ten sobie gra no to to jest żałosne jestem za odebraniem mu admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idiotyczna Skarga. ^^

 

Co Chwile będziecie pisać na temat że Wilku nie Ogarnia. ? Admin też ma swoje życie więć sprawdza raz drugi i za 3 razem przestaje ponieważ widzi że gracz ma dobrego skilla albo Farta.

Ile Razy jeszcze napiszecie skargę na Admina WilkuZmC ? Może i mówi tak przez mikrofon to jego sprawa, rodzice mu pozwalają przeklinać to niech przeklina. ^^ A po Zatym Ping 140 nie obowiązuje graczy z inmunitetem. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności