Skocz do zawartości

Puszczanie muzyki w hlss


Fidram

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ostatnio zacząłem się interesować forum i zauważyłem że nikt nie zrobił tutorialu o programie HLSS a myślę że większość ludzi chce się pobawić tak jak słynny MC Grzesio :D A więc zaczynamy Pierw musimy pobrać program HLSS 3.0 link : http://speedy.sh/QQTrZ/HLSS-3.0.rarGdy już pobraliśmy wchodzimy w plik HLSS czyli taki głośniczek na niebieskim tle. Klikamy w zakładkę File > Options i Browse. Teraz szukamy naszego folderu CS 1.6 czyli dla ns domyślnie c:/program files/valve/cstrike lub c:/program files/valve/cstrike_polishDla steam : c:/program files/steam/steamapps/nick_konta_steam/counter strike/cstrikeI zatwierdzamy OK( Musi być tak : In-Game status bar alignment ustawiony na TOPna dole 2 ptaszki zaznaczone i 128 KB) Przejdźmy do ustawiania configu. Czyli wchodzimy w nasz folder z cs (podane są ścieżki u góry) i szukamy pliku config.cfg (otwieramy za pomocą notatnika) i wklejamy takie aliasy : alias muza "muzaon"alias muzaon "voice_inputfromfile 1; voice_loopback 1; +voicerecord; alias muza muzaoff"alias muzaoff "voice_inputfromfile 0; voice_loopback 0; -voicerecord; alias muza muzaon"bind "f11" "muza"alias voiceON "+voicerecord; bind "Klawisz do włączania muzyki" voiceOFF"alias voiceOFF "-voicerecord; bind "Klawisz do wyłączania muzyki" voiceON"i zapisujemy. Gdy zapisaliśmy klikamy PPM (prawy przycisk myszki) na config.cfg i wybieramy właściwości i zaznaczamy "tylko do odczytu" i klikamy ok. Teraz powróćmy znowu do naszego HLSSKlikamy zielony plusik i wybieramy nasze piosenki ( PIOSENKI MUSZĄ BYĆ SKONWERTOWANE CZYLI W FORMACIE " WAV "NIE BĘDĘ WAM MÓWIŁ JAK KONWERTOWAĆ TYLKO OD RAZU WRZUCĘ WAM WSZYSTKIE TROLLINGI W PACZKĘ I POBIERZECIE. !!!LINK NA SAMYM DOLE!!! )I WYBIERAMY NASZĄ PIOSENKĘ CZYLI KLIKAMY " ... " I JĄ SZUKAMY. TERAZ CZAS NA PRZYCISKI . NA DOLE MAMY " SHORTCUT CZYLI KLAWISZE PO KTÓRYCH WŁĄCZY NAM SIĘ PIOSENKA. JA USTAWIAM SOBIĘ NA SHIFT + F1/F2/F3 I TAK DALEJ. ABY TAK USTAWIĆ TRZYMAMY SHIFT I KLIKAMY NP. F1 I POTEM KLIKAMY OK. TERAZ KLIKAMY KCIUK DO GÓRY ( TAKĄ ŁAPKĘ ABY ZATWIERDZIĆ ) I WŁĄCZAMY CS! TERAZ GDY CHCEMY PUŚCIĆ PIOSENKĘ WYBIERAMY PRZYCISKI NP . SHIFT + F1 I KLAWISZ KTÓRY WYBRALIŚMY WCZEŚNIEJ W PASKU alias voiceON "+voicerecord; bind "Klawisz do włączania muzyki" voiceOFF"CZYLI NP. " P "JEŚLI CHCEMY WYŁĄCZYĆ KLIKAMY KLAWISZ KTÓRY WYBRALIŚMY W PASKU alias voiceON "+voicerecord; bind "Klawisz do włączania muzyki" voiceOFF"CZYLI NP. TEŻ " P " ( NAJLEPIEJ TO SOBIE USTAWIĆ NA 1 PRZYCISK BO WTEDY SIĘ NIE POGUBIMY :D ) I POWTARZAMY CZYNNOŚĆ CIĄGLE Z INNYMI PIOSENKAMI CZYLI KLIKAMY " SHIFT + F2 " I " P "TERAZ DOWNLOAD PACZKI GRZESIA : http://speedy.sh/ppGkX/hlls-do-cs.rarMYŚLĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE DZIAŁAĆ. POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE BŁĘDY KTÓRE ZROBIŁEM.PORADNIK JEST MOJEGO AUTORSTWA I ZASTRZEGAM KOPIOWANIE BEZ MOJEJ ZGODY. COPYRIHGT . ALL RIGHTS RESERVED © :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam hlss , ponieważ gorasz jakoś odtwarzania lepszy HLDJ , zależy jak kto woli ale poradnik spocz :P

Czy HLDJ jest lepszy ? może dla ciebie lecz HLSS jest 100 x lepszy.

 

W HLDJ musisz w consoli wpisywać numerki dzwięków a w HLSS sobie je bindujesz na klawisz.

 

A co do Tematu to polecam Edytować i zrobić troszke czytelniejszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: GotoweJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności