Skocz do zawartości

Jak zmienić modele broni ?


Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem już podobny poradnik o modelach bez animacji te są za animacją ale chodzi tu o zmianne wyglądu broni .1. Wchodzimy w przeglądarkę i wklejamy ten link : http://gamebanana.com/cs/skins .2. Wybieramy kategorie broni .3. Szukamy jakiś interesujący model broni .4. Gdy znajdziemy interesujący model klikamy na niego .5. Potem klikamy Download i czekamy aż się ściągnie .6. Otwieramy za pomocą WinRaR .7. Wypakowujemy na pulpit pliki v_nazwabroni , p_nazwabroni i w_nazwabroni8. Następnie otwieramy :- (Steam) C:Program FilesSteamsteamappsnazwakontacounter-strikecstrike_polishmodels- (NonSteam) C:Program FilesCounter-Strike 1.6cstrike_polishmodels9. I tam wklejamy pliki z pulpitu.Poradnik , stworzyłem przy pomocy innych poradników ale , uznałem , że może komuś tu się przyda :D. Bo nie widziałem podobnego tematu na cs-classic.pl. Pozdrawiam :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: brak aktywności w temacieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności