Jump to content
UchoSłoniaWDupieWęża

Skarga na banan cyce jak rakietki

Recommended Posts

1. Twój Nick: środek lasera

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz 

3. Nick oskarżonego: banan cyce jak rakietki

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:90021576

5. Data i godzina zdarzenia: 11.04.2019 ok. 22:30

6. Mapa: jb_leaderminecraft

7. Opis sytuacji: Gracz mnie zabił za rzekome posiadanie smoke'a, którego wcale nie miałem następnie przez jego kłamstwo zostałem wyrzucony przez admina 
z serwera za kłamanie na fk. Gracz ogółem ma chyba jakieś choroby psychiczne, bo widzi coś czego nie ma. Nie powinien grać w ct, bo gra tylko pod kille
(co może potwierdzać 9 runda w niżej podanym demo, gdzie z 15 osób 3 wyszły na mape), przez co nikt go nie lubi.

8. Dowody (demo/screenywiadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_leaderminecraft-1555011457-1555014228.zip 

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: 5 runda (4:0 dla tt) czas ok. 15:40
  • Thanks 1

Demko obejrzałem dokładnie z perpektywy twojej pierwszej i trzeciej osoby, z tego co tu napisałeś wynika że oglądałeś tylko z 1-szej, w której faktycznie nie widać że masz smoke w ekwipunku ,ale z trzeciej już tak. Po zabiciu ciebie wypadł smoke ,którego podniósł inny gracz i właśnie takie info dostałem od jakiegoś tt(nie pamiętam kto to był) że tak wyglądała sytuacja co potwierdzili gracze z CT. Dostałeś kicka za kłamanie na !fk mimo tego ,że mogłeś dostać bana nawet na 1 dzień, tak jak to jest napisane w tarifikatorze kar "8.23 Oszukiwanie na !fk: Ban 1d". Nie dostałeś bana ponieważ nie widziałem całej sytuacji więc dałem ci "taryfe ulgową" z tego względu ,że tak jak już wcześniej napisałem, nie widziałem sytuacji na własne oczy i to że zostałeś wyrzucony miało być upomnieniem. Jak dla mnie nie było freekill'a i kick słuszny

• Like 2

Granaty potrafią się zbugować, więc po to została zrobiona możliwość przeszukania więźnia. Sprawa wyjaśniona.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines