Skocz do zawartości

Podanie *SkillMySkill :P*


SkillMySkill :P

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: CoD MoD 45k LVL

2. Nick: SkillMySkill :P

3. Imię: Rafał

4. Wiek: 14 (Niedługo 15)

5. Znajomość Amxx(0/10): 6/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Składka obowiązkowa (Tak/Nie): Tak

8. Czas spędzony na forum: 6 Raz

9. Opisać siebie: Jestem w miare ogarnięty jako admin czytałem dużo postów jak tam sie jest adminem itp itd.

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ widze dużo cziterów Mniej szczególnie to wiecie po co jest admin :)

11. Linki do reklam: Móglbym obejsc sie bez reklam ? 

12. Co zrobisz gdy:  Gdy ktoś będzie perfidnie czitował lub będe widział albo jak gracze napiszą na U@ To napewno sprawdze. Jesli ktos naduzywa mikro oczywiscie nie wiem jak jest w regulaminie i na ile sie banuje ale to sie dowiem:). Mysle ze zwróce uwage jak ktos bedzie naduzywal Kulture :) 

-Ktoś używa dopalaczy:

-Gdy ktoś nadużywa micro: 

-Nadużywa Kultury na serwerze: 

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Steam

 

 

Jak by coś nie wyparowało kolega sie zna na adminowaniu w 10/10 Gra 4 lata w cs z przerwą 2 miesieczną nie grał na tym serwerze lecz prosze o pozytywne odpowiedzi :)

 

Z góry dziękuje : )

 

Pozdrawiam SkillMySkill :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że podobno nie trzeba mieć na forum postów a rozmawialem z wuwunio że jak ja chce to moge mieć admina ,a na forum nie trzeba mieć przegranych a pozatym na serwie jescze troszke sobie pogram. nie wylaczajcie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wymagania. Nadrób godzinyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności