Skocz do zawartości

Uprzejmie prosze o UB poraz drugi w tym jakże pięknym i słonecznym dniu ;)


asdf

Rekomendowane odpowiedzi

nick : asdf

link do ssy : http://speedy.sh/f7ttk/pzdr-wuwunio.rar 

server : FFA

 

 

 

[AMXX] Aby zobaczyc ip graczy uzyj /ip[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'[AMXBans] Duration: 'permanently'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'[AMXBans] Your IP: '78.88.70.120'[AMXBans] ===============================================Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.Kicked : You are BANNED. Check yo

 

 

//

Zupełnie darmowe korepetycje z dziedziny: Jak rozpoznać czitera. Zapraszam.

 

Pozdrawiam,

Bartuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asdf kazdy robi 5 ssow tez nie raz myslalem ze mam tylko 4 ssy (na innych serverach) a co do czego zawsze mialem gdzies ten 5 ss ^^

i nie narzekaj ze po raz drugi sa tacy ktorzy wstawiali po 10 razy dziennie wiem cos o tym przyznam :D

 

 

@

Długi, jeszcze raz się wypowiedz w prośbach o ub bez rangi UB support lub + to warn.

Admin robiący screeny może nawet 8 zrobić, więc nie musi asfd mieć 5. | Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że troche mi się spieszy z tym UB gdyż za chwile ide do pracy a chciałbym jeszcze troszke do Was postrezelac.

 

ps. Następnym razem prosiłbym o wiecej fatygi i zainteresowania ze strony administratorów oraz ocene gracza przez troszkę dłuższą chwilę niż jedna akcja bo jak widać kiepsko z tym u Was.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale nie zmienia to faktu, że wciąż mam bana a admin, który mnie zbanował zbyt pochopnie podejmuje decyzje w tej sprawie.

 

Pozdrawiam i do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności