Skocz do zawartości

Skarga na Czaroo


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: FreshFreshFresh2.Nick admina/gracza który zawinił: Czaroo3.Admin/Gracz : Admin4.Data i godzina: 23 Kwietnia 2013r. około 15:405.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadek : WilkuZmC ( Admin )6.Opis sytuacji: Paczałem na gościa co miał aima Czaro pisze że robi SS a ja mu mówię że na aima robi się demko i właśnie je robię a on na czacie pisze "Acha..." ( Na czacie U@ ). Admin nie odróżnia czitów i na Aima robi SS. Proszę o ostrzeżenie dla admina lub utratę admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty jesteś żałosny, dajesz skargi na adminów jak sam lepszy nie jesteś napewno weź się ogarnij bo tylko skarżyc umiesz.... a Co do Czaroo to czemu ty nie dałes mu bana temu kolesiowi co cisnął ??? bo co byłeś zajęty grą ??

 

PS. pisze się Patrzyłem a nie Paczałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz słuchajcie.

WUWUNIO KAZAŁ NA AIMA ROBIĆ SCREENY ! BO INACZEJ WYLECĘ.

 

Chyba nie tylko mi tak mówił, więc skarga do dupy.

W regulaminie jest że mamy (admini) się słuchać H@, J@.

 

Czaro posłuchał i dlatego z screenami wyskoczył, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za aimam mam robić SS tak ? ( Mi nic o tym niewiadomo )P.S : Snajper je też byłem na speccie i od 1 tygodnia wgl. niewszedłem do gry ( Można sprawdzić logi )Jak ja nieogarniam to  złóż na mnie skargę a nie tu piszeszOco mam być zazdrosny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za aimam mam robić SS tak ? ( Mi nic o tym niewiadomo )P.S : Snajper je też byłem na speccie i od 1 tygodnia wgl. niewszedłem do gry ( Można sprawdzić logi )Jak ja nieogarniam to słóż na mnie skargę a nie tu piszeszOco mam być zazdrosny ?

sloz? nie no spoko , Nie wszedlem sie pisze tak mysle . o co , chyba . Admin a pisac nie umie , brava .

 

 

Dobra teraz do topicu sory ale taka prawda , gdzies slyszalem ze sie robi ss na aima ale nie wiem gdzie i ty tego nie wiedziales ? Admin powinien pierwszy sie dowiedziec , skarga nie sluszna . To nie twoja wina ze nie wiedziales :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności