Skocz do zawartości

SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł "byali" Bieliński odchodzi z Virtus.pro, a raczej "opuszcza", ponieważ nie wiadomo czy była to jego decyzja, czy raczej drużyny.


Od powstania nowego Virtus.pro nic za bardzo nie układało się dobrze, gra toczyła się w kratkę. Co przedstawiłem w swoim poprzednim temacie. Aby sobie uzmysłowić całą sytuację w VP polecam przeczytać temat pod tym linkiem:

 

Po różnych roszadach od momentu powstania składu, dano czas dywizji CS GO na ogarnięcie się, jednak nic z tego dalej nie wyszło i dziś postanowiono zmienić jednego zawodnika. Dlaczego byali?


Dlatego, że statystycznie był najgorszym zawodnikiem z całej drużyny. Jego rating w ciągu 3 ostatnich miesięcy wynosi tylko 0.95



Jeżeli wszystko się potwierdzi to skład będzie wyglądał następująco i do drużyny będzie poszukiwany nowy zawodnik:


- Michał "MICHU" Müller
- Michał "snatchie" Rudzki
- Janusz "Snax" Pogorzelski
- Arek "Vegi" Nawojski
- (nowy zawodnik)

- Jakub "kuben" Gurczynski (trener)


Kto może być nowym zawodnikiem w VP? Nie mam pojęcia. Czas pokaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W ogóle co z Pasha?

Kiedyś poszło info od Roberta Gryn, że coś tam jego brat działa z Neo i Pashą (jeśli mnie pamięć nie myli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, -_- napisał:

W ogóle co z Pasha?

Kiedyś poszło info od Roberta Gryn, że coś tam jego brat działa z Neo i Pashą (jeśli mnie pamięć nie myli)


Pasha przez jakiś czas był streamerem w VP, ale odszedł.

Ma zamiar wraz z NEO stworzyć nową drużynę talentów. 

W tym momencie znajdują się w składzie o nazwie youngsters.
Skład:
- Neo, Pasha, tudsoN, jedqr, Goofy. 

Ostatnio udało im się wygrać kwalifikacje do ESL ONE, oraz eliminacje do ESPORTAL GLOBAL CUP. 

Skład pewnie ulegnie zmianie (może nawet całkowitej), ale na razie już odnieśli 2 sukcesy w postaci zakwalifikowania się do dwóch turniejów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli w sumie zgadza się to co czytałem na esportowych świrach. Myślałem jednak, że będzie jakieś połączenie z tymi jednorożcami od brata Gryna czy jak tam się ta drużyna zwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności