Skocz do zawartości

Zmiana Logo :D


Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem taki temat bo dziś akurat sobie zrobiłem nowe logo więc może komuś się przyda to co tu napisze :D

 

1. Sciagamy program HLLC HLC.exe

Link: http://amxx.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=6289

 

2. Otwieramy program.

 

 

3. Klikamy na OPEN.

 

 

4. Wybieramy obrazek jaki chcemy miec jako logo.

 

 

5. Klikamy pozniej na Autosize zeby dostosowac rozmiar obrazka.

 

 

6. Pozniej zaznaczamy na dole 2 okienka Counter-Strike i Save it to.

I klikamy na te trzy kropki.

 

 

7. Pozniej nazywamy plik tempdecal

 

 

8. Zapisujemy go na pulpicie i klikamy na Make WAD.

 

 

9. Nasze logo zostalo zapisane na pulpicie wycinamy pliki i teraz wklejamy je do folderu z cs (Valve/Steam/Steamapps/Nazwa konta/counter strike/ cstrike_polish (chyba ze mamy po angielsku cs to cstrike) i zamieniamy go z innym plikiem WAD.

 

 

10. I możemy się cieszyć nowym logoiem . (Na niektórych srv. może się logo nie pokazywać np. na cs-classicu deatrunie ale na innych powinno działać i przynajmiej działą )

 

 

( Jezeli bedziecie cos zmieniac w Opcjach cs to automatycznie wam sie zmieni na podstawowe logo tak wiec warto zachowac ten plik gdzies tam na pulpicie )

 

 

Mam nadzieję , że poradnik się przydał w razie problemów pisać do mnie na priv :D Pozdrawiam .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak, przyznaje się ale dałem to tu ponieważ nie ma , a może komus się nie będzie chciało szukać ? Robiłem to więc wklejiłem i minimalnie zmieniłem ale gdzie jest napisane , że nie można kopiować w pewnym sensie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: brak aktywności w temacieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności