Jump to content
Sign in to follow this  
fifucz3k

[PRZYJĘTA][SKARGA]Pizderson

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Twój Nick:Fifucz3k

2. Kto zawinił? gracz)

3. Nick oskarżonego:Pizderson

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:0:500879978

5. Data i godzina zdarzenia:około 19:40 23.05

6. Mapa:jb_mountaincraft_v5

7. Opis sytuacji:Pizderson  dał  środek lasera totalny bezruch,poszedłem na ten środek wszyscy mnie zasłaniali  nie miał prawa nic widzieć  po jakiejś chwili
ktoś skoczył i Pizderson uznał że to ja i mnie zabił po czym napisałem na fk nie ja,ja nic nie zrobiłem on powiedział że skoczyłem i odrzucił fk,
napisałem do niego na priv że zmieniałem skina do broni i nie skakałem w następnej rundzie jak napisałem że fd dla mnie on powiedział że zmieniałem skina.

8. Dowody (demo/screenywiadkowie):Kursor2K link do demka:http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1558631654-1558634597.zip

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:0:3 dla tt około 15:40 4runda

20190523192335_1.jpg

Edited by fifucz3k
link do demka
  • Confused 1

"No nie podskoczyłem kurwa" "co za debil" "jaki jebany debil" Musiałeś się drzeć do mikrofonu w taki sposób? Rozumiem ,że się zdenerwowałeś ,ale jeżeli masz się wyżywać krzycząc i obrażając na serwerze to w takiej sytuacji wyjdź, pójdź na dwór i się uspokój. 
Gracz zostanie zbanowany za FreeKill'a, skargę przyjmuję. Ty dostajesz moje ostrzeżenie ,żeby panować nad emocjami. Wyzywaj nie wciskając klawisza mikrofonu.

• Like 5

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines