Jump to content
Pieeseł

[ODRZUCONA]Skarga Na MyszMiki+_+

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Twój Nick: Pieseł
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz
 
3. Nick oskarżonego: MyszMiki+_+ 
 
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:423635962 + jego gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/906673)
 
5. Data i godzina zdarzenia: okolo 18:40 28.05.2019
 
6. Mapa: Jb_carceris
 
7. Opis sytuacji:  Gramy sobie na luzie fajna Atmosfera gra tez MyszMiki i jest 1 w kolejce do ct, po chwili wyskakuje komunikat "Czy jesteś za tym żeby Gracz Jusub został wywalony z ct ?" zdarzało sie to już nie raz 
 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Świadek Jusub, Anonymouse 
 
9. Wynik/numer rundy/czas: 0-11 dla t i czas do zakończenia rundy 12:17 Link do demka: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_carceris_021-1559060115-1559063174.zip 

 

juz jest link do demka i podana runda wraz z minuta i sekunda :)

 
Edited by Gemciu
Użyj opcji edytuj
  • Like 1
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posty się edytuje Pieseł, nie możesz spamować odpowiedziami pod swoim podaniem/skargą lub jakimkolwiek innym postem. Dozwolone jest pisanie dodaktowych postów we własnym temacie o ile jest to dyskusja.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziwie się ,że myszka chciał go wyrzucić za pomocą komendy !votekickct. Przez tą jedną rundę jego prowadzenia narzekało dużo osób, w tym strażnicy. Przed cele wyszło 5 osób ,którym zrobił zabawe "simon says" ,lecz gdy stwierdził ,że jego angielski nie jest wystarczający zmienił nazwę na "sajmon mówi". Widać ,że grał bardziej pod zabijanie więźniów.
Czy jest to gra zgodna z regulaminem? Jak dla mnie, nie złamał może jakoś regulaminu. Wystarczającym powodem głosowania za wyrzuceniem był sposób samego prowadzenia. Gracze nie chcieli go w CT i narzekali na niego. Ty pieseł byłeś tym jednym z wielu graczy ,którzy właśnie te prowadzenie skomentowali a tu się pojawia skarga?

W dniu 28.05.2019 o 19:35, PieselTenZJB napisał:

7. Opis sytuacji:  Gramy sobie na luzie fajna Atmosfera gra tez MyszMiki i jest 1 w kolejce do ct, po chwili wyskakuje komunikat "Czy jesteś za tym żeby Gracz Jusub został wywalony z ct ?" zdarzało sie to już nie raz

Z tego co widziałem nie było fajnej atmosfery. "MyszkaMiki jest 1 w kolejce do ct" Rozumiem ,że miał tym na celu SPECJALNE wyrzucenie go. 
Dobra, jest już po głosowaniu i pytasz się go czemu go chciał kicknąć. Myszka odpowiada ci ,że mówili ,żeby go wyrzucić bo słabo prowadzi*.
*coś w tym stylu nie pamiętam już a nie mam czasu na kopiowanie wszystkiego.
I zaczynasz się z nim kłócić.
Co do twojego zachowania na serwerze.mute1.thumb.PNG.f3297cba62899008a2110536675c3373.PNG
Dziwie się ,że żaden z adminów nie dał ci jeszcze permmute. Dostaje skargi co kilka dni na ciebie, tu że nadużywasz mikrofonu, cały czas gadasz, kłócisz się z kimś itd.
Pilnuj swojego zachowania bo admini jak widać są zbyt pobłażliwi w twoim przypadku.

Podsumuje teraz to co powiedziałem.
W przedstawionej sytuacji nie mogę określić czy myszka zrobił to dla własnej korzyści czy z powodu ,że Jusub źle prowadził. Jeżeli mówisz ,że to nie jest pierwsza taka sytuacja to powinieneś te sytuacje opisać, zebrać sobie dowody w postaci ss'ów demek itd. Na tym demku z tej jednej mapy było widać ,że gracze tego chcieli więc on zadecydował ,że zrobi głosowanie.
Skargę odrzucam.
 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines