Skocz do zawartości

Skarga na Werdykt


SystemVac

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:System VAC
Data zdarzenia :17.07.2019
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: ub-team oraz admina banujacego
Opis Sytuacji : Na start dodam ze jestem sfrustrowany samowolką tutejszej administracji , nikt nic nie sprawdza jakie decyzje podejmują itp. 

Dlaczego skarga na admina banującego łamanie regulaminu kar, a ub-team nie sprawdzenie czy ban został nadany poprawnie co do taryfikatora kar .

Xardes dostaje bana 

Reason Tworzenie grup obrażających członków administracji + toksyczny gracz

dodam ze to ban PERM gdzie regulamin ukazuje co kiedy i ile sie daje 

3. Kary za poszczególne wykroczenia

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h

3.2 Obrażanie graczy: Ban 30 min -> Ban 2h -> Ban 1d

3.3 Celowe wykorzystywanie bugów/błędów mapy: Ban 1-3 h

3.4 Wyrzucanie paki w miejsca które są niedostępne dla gracza: Ban 1h -> Ban 1d

3.5 Reklamowanie innych sieci bądź stron www: Ban Permanentny

3.6 Używanie różnego rodzaju wspomagaczy (cheatów lub innych programów): Ban Permanentny

3.7 Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban 10-1 h

3.8 Utrudnianie gry: Ban 10-30 min

3.9 Wysoki ping: Kick -> Ban 10min

3.10 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

3.11 Wulgarne/obraźliwe nicki: Ban 30 min

3.12 Podszywanie się pod Admina/gracza: Ban permanentny

3.13 Używanie automatycznej snajpierki: Kick -> Ban 30min

3.14 Spam na u@: Kick -> Ban 10 min

3.15 Brak mutacji: Mute/Ban 10min

3.16 Kłócenie się z administracją: Ban 10 min

3.17 Kampienie: Upomnienie -> Kick -> Ban 30 min

Proszę pokazać gdzie tutaj jest perm za zachowanie i obrażę? Rozumiem grałem z nim kilka razy i z czego pamiętam jest to dość młoda osoba .

Zbanowany zrobił wykroczenie 3.2 3.7 3.11  tutaj nie widzę możliwości nadania Bana Permanentnego a takowa otrzymał

Dowód : https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:50638889&advType=steamid&Submit

 

 

 

 

@eQu napisal 

"Dobra sprawa wyglada tak. Dostaliście bana na 2 dni za ( Kultura, Wyzywanie, Trolowanie, utrudnianie gry, kampienie). Z tego co wiem na serwerze ffa trzeba wykonywać cele mapy. Bym mógł posiadać demka co robicie i jak się zachowujecie ale nie chce mi się tego robić. Dostawaliście tyle razy upominani za to co robicie ale jak zwykle wy nic nigdy nie robicie. Jak wam raz napisałem ze za to co robicie na serwerze będziecie ponosili konsekwencje. To nagle zaczęła się napinka ze jak taki coś można robić.  Moim zdanie to już jest śmieszne ze po banie na 2 dni nic wam do głowy nie przyszło żeby się zmienić. Człowiek nawet nie może nigdzie wyjechać bo już po jednym dniu cały Steam jest zaspmiony ze wam odwalą. Jedna z sytuacji „ 3 mapy pod rząd raszowanie jednej pozycji z p90’’ a potem ludzie się dziwią dlaczego nikt nie gra na serwerze o godzinie 18 w sobotę, no bo jak jest takie coś robione no to ludzie się „wkuriwią” i wyjdą z serwera. 

@Xardes przez wasze granie lidzie wychodzą wy tego nie widzicie ale mi na ludziach zależy i wole mieć o 3 mniej bo wtedy przyjdzie 10 innych "

-----------------

 

Mamy server FFA "biegaj ile się da"  , do tego ze robili rash z "P90" 1 pozycji to tez zakazane ...(czyli mozna grac pistol +m4 bo reszta to banned...) A ze ludzie wychodza , to nie ich winna tylko tych co nie umieja sie przystosowac do danej chwili skoro robia rash 1 pozycji 1231231231 rund a ludzie nie potrafia zareagowac to czyja to wina.

Pozdrawiam VAC

Edytowane przez SystemVac
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, ale chce wytłumaczyć jedno. Taryfikator kar to nie jest coś czego trzeba się trzymać w stu procentach, nie jest także tabliczką mnożenia, jest to jedynie wzór dla administracji za co są bany i na ile mniej więcej powinno się nałożyć karę. To ,że ktoś złamie jakiś punkt regulaminu, do tego jeszcze kilka innych to nie znaczy ,że admin/opiekun wchodzi w kalkulator i wszystko dodaje. Tej tabeli z banami używa się gdy ktoś zrobi coś jednorazowo a nie jak w opisanej sytuacji robi przysłowiowy "młyn" swoim zachowaniem. Myślę ,że inni członkowie administracji na tej sieci myślą podobnie. Z tego co wyczytałem dostał już bana na 2 dni wcześniej, więc logiczne jest to ,że osoba ,która wraca po aż dwudniowym banie i dalej robi swoje chyba zasługuje na dłuższą karę? Tymbardziej jak serwer na tym traci(to co opisał @eQu) i ludzie niechętnie grają przez takie osoby.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 1 bana dostaliśmy podczas naszej nieobecności  na serwerze za "kampienie,wyzwyanie,itd"

gdzie my staraliśmy się dobrze bawić i rushowalismy drzwi w każdej rundzie to kampienie?

wyzwanie tez bez sensu bo nawet nie używaliśmy czatu głosowego anie zwykłego 

@eQu co my  takiego robiliśmy po tym banie 2 dniowym ?

rushowalismy?

pokaż demka :*

Edytowane przez qwerty6975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma o czym mówić. Gracz nie umie się zachować a, że wy nie siedzicie na serwerze zawsze jak on jest to nie wiecie co robi. Jak dla mnie tu nie ma mowy o ub bo gracz nie się zachować nawet po banie na 2 dni. Mija 24h a ja dostaje wiadomości ze robi wszystko czego nie powinien. 

@qwerty6975 nie chodzi teraz o raszowanie tylko o wasze zachowanie na serwerze. Dostajecie bana na 2 dni po czym wam nic to nie daje wiec zgłosiłem to karolowi ze nie umiecie się zachować jak na gracza pszystalo i tyle. Jak dla mnie to jest szukanie dziury nie potrzebnie przez kolegę któremu nic nie pasuje. Dostaliście bana i raczej nic tego nie zmieni. A jak zostaniecie odbanowani no to mogę się pożegnać z forum. Za to co robiliście nie powinno być ub ale ok

Edytowane przez eQu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
53 minuty temu, SystemVac napisał:

Na start dodam ze jestem sfrustrowany samowolką tutejszej administracji , nikt nic nie sprawdza jakie decyzje podejmują itp. 

Jaką samowolką? Ten ban jest ode mnie, a ja mam prawo nałożyć bana takiego jak mi się podoba.

Ponad rok temu informowałem, że gracze toksyczni będą banowani permanentnie. Nie będę tolerował na swoim serwerze takich zachowań jak tworzenie grup obrażających członków administracji.

 

Temat uważam za zamknięty, a sami poszkodowani nie otrzymają UB

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności