Skocz do zawartości

Pytanka


lukasz2623

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mimo że w cska gram już ogrom lat to jest to pierwszy publiczny sewrer cs;go na jaki wszedłem 😜 mianowicie chciałbym zapytać się o:

-Czy bronie z perków nie mogą być od razu dodawane do naszego inwentarza? Bez wpisywania !zmienbron

-Czy to wina sourcemoda, że czasami po przełączeniu nie widać informacji "kto kim gra" - lv, klasa itd..

-Czy na SM można zrobić jak kiedyś na amx taką ładną tabelkę top15?

-Czy nie uważacie, że klasa która jest niewidzialna całkowicie powinna mieć widoczne stopy (tak jak kiedys na niewidce w cs 1.6 taki cień stóp 😜 )

-Czasami po kupnie perku w sklepie pojawia się on po kilku sekundach to też wina sourcemoda?

-Czy misje nie mogą same się akceptować, żeby było to bardziej automatycznie?

-Ostatnie pytanko może głupie może nie 😜 czy w sklepie tutaj na forum za premium można płacić normalnie kartą czy trzeba dogadywać na pw przelew z włascicielem? I do tego podłączam jaka jest cena wszystkich SP+P+VIP :) chciałem zapytać o to na steam ale nie mam jeszcze zaakcceptowanego zaproszenia.

 

Pozdrawiam 😜

 

Edit 1: Poprosze moderatora o przeniesienie tematu na dział cod mod 201lv :)

Edytowane przez lukasz2623
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

Czy bronie z perków nie mogą być od razu dodawane do naszego inwentarza? Bez wpisywania !zmienbron

Nie da się posiadać więcej niż dwóch broni tego samego typu w CS:GO

4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

-Czy to wina sourcemoda, że czasami po przełączeniu nie widać informacji "kto kim gra" - lv, klasa itd..

Rozwiń proszę. HUD jest odświeżane co parę sekund, więc musiałbym wiedzieć jak to dokładnie wygląda

4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

-Czy na SM można zrobić jak kiedyś na amx taką ładną tabelkę top15?

Motd zostało wycofane przez Valve już chyba rok temu

4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

-Czy nie uważacie, że klasa która jest niewidzialna całkowicie powinna mieć widoczne stopy (tak jak kiedys na niewidce w cs 1.6 taki cień stóp 😜 )

Pewnie chodzi o Hashasyna i z tego co wiem, nie bęzdie go w przyszłym sezonie + warto nadmienić, że to nie jest ten sam sposób nakładania widzialności co w 1.6

4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

-Czasami po kupnie perku w sklepie pojawia się on po kilku sekundach to też wina sourcemoda?

Tutaj też nie bardzo rozumiem. Chodzi Ci o HUD? Jeśli tak, to nie, nie pojawia się po paru sekundach, bo HUD jest osobną rzecza, która pobiera informacje i odświeżany jest co parę sekund, bodajże 3

4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

-Czy misje nie mogą same się akceptować, żeby było to bardziej automatycznie?

Nie, ponieważ są różne kategorie misji. Nie jestem w stanie stwierdzić jaką kategorię wybierze gracz 😕

4 godziny temu, lukasz2623 napisał:

Ostatnie pytanko może głupie może nie 😜 czy w sklepie tutaj na forum za premium można płacić normalnie kartą czy trzeba dogadywać na pw przelew z włascicielem? I do tego podłączam jaka jest cena wszystkich SP+P+VIP :) chciałem zapytać o to na steam ale nie mam jeszcze zaakcceptowanego zaproszenia.

Na ten moment jeśli chodzi o doładowanie konta przelewem lub kartą, trzeba skorzystać z widgetu Pukawka.pl i w tytule podać ID konta w sklepiku shop.cs-classic.pl

1 zł = 1 pkt. Na razie nie oferuje pakietów poza tymi dostępnymi w sklepiku shop.cs-classic.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za odpowiedzi na każde pytanko, czyli ogólnie można swierdzić, że na amxmodzie pracowało się zdecydowanie lepiej :D (sam posiadałem duuuzo serwerów własnie 1.6 i po twojej odpowiedzi trochę mam nie dosyt przez ten zrąbany sourcemod :P )

 

W sprawie kupna jeszcze skontaktuje się na pw aby tu nie spamować, dziękuję raz jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności