Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][ODRZUCONA]Skarga Kosi


lukasz2623

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: LukaszOwy
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz
 
3. Nick oskarżonego: Kosi* ♫
 
4. Steam_ID oskarżonego:  # 804 17 "*Kosi* ♫" STEAM_1:0:130526336 05:47 60 0 active 196608
 
5. Data i godzina zdarzenia: 2/10/19, przed 12
 
6. Mapa: dust2
 
7. Opis sytuacji: Kosi wykazał totalny brak kultury i toxic tylko dlatego, że go zabijałem :) Sorki ale takie wyzwiska tylko dlatego, że gra się daną klasą lub jest się po prostu lepszy to bardzo nie ładne zachowanie. Szczególnie do mnie gdzie ja jestem zawsze miły, uśmiechnięty i pomocny ;* . Obraza na czacie głosowym - mikrofon.
 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2-1570007802-1570009425.zip - wydaje mi się, że była to 15 runda ale jesli nie to coś pomiędzy: 13-17 :) 

Trzeba umieć się zachować ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z demka nic nie wynika żeby wyzywał ciebie a na czacie nic nikt nie pisał nie wiem czy to na demku nie widać kto co pisze czy jak, ale z czatu głosowego jedynie co słyszałem to jak pare osób narzekali na jakieś klasy ale nie było jakiś większych wyzwisk skierowane do konkretnego gracza.

No niestety muszę skargę odrzucić bo nic takiego nie znalazłem na demku za co by było trzeba banować, bo jak bym musiał zbanować Kosi'ego to tak samo z 5-7 innych osób co narzekali na jakąś klasę bo ich zabili. No zachowanie typu że ktoś przeklnie na jakąś klasę to jest norma, ale też żeby nie przekraczali tej normy i nie nadużywali przekleństw, bo następnym razem będą takie osoby może nie tam od razu banowane, ale mutowane na pewien czas, no chyba że już ktoś naprawdę zacznie przeginać to wtedy zostanie zbanowany.

Edycja skarga została przyjęta gracz dostał ostrzeżenie 

Edytowane przez Mahesvara2
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności