Skocz do zawartości

[2]Propozycja dodania serva only awp_india


Fircu

Rekomendowane odpowiedzi

na nie. widzę po ffa że wiele osób nie lubi map awp bo zwyczajnie tam lamią i zostaje z full serwa max 18-19 os. na indii zazwyczaj.

serwery only nie jest tak łatwo rozkręcić jak cod czy ffa a serwery awp maps nie są popularne czyli serwer only + serwer awp = podwójnie małe zainteresowanie = brak graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie. widzę po ffa że wiele osób nie lubi map awp bo zwyczajnie tam lamią i zostaje z full serwa max 18-19 os. na indii zazwyczaj.

serwery only nie jest tak łatwo rozkręcić jak cod czy ffa a serwery awp maps nie są popularne czyli serwer only + serwer awp = podwójnie małe zainteresowanie = brak graczy.

no spoko rozumię cię:D

ja mam 3 servery only awp i czasami w dzień nie mogę się na nie dostać 

serverpwnia jest dobra i myślę że łatwo by się rozkręcił server awp indie  :turned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

CO WY MACIE Z TYMI SERWERAMI?NIE MASZ SERWERA PONIŻEJ 2000 RANKU W GT, NIE DOCHODZISZ.

 

Jeśli jesteś taki chętny by kupić nowy serwer, zapraszam na PW podam cenę którą będziesz musiał wyłożyć

 

Wy myślicie że serwer sam się rozkręcić,a to gówno prawda.

 

A teraz co do waszego niby "szybkiego rozkręcania serwera", prawda jest taka że FFA się rozkręcił bo poszło na niego prawie 800zł, więc nie pierdolcie mi że takie serwery się łatwo rozkręca.

Zombie mod miał włożone prawie 100/150 zł i tylko COD, powtarzam COD się rozkręcił bez większej reklamy

 

 

Wy myślicie że jak dojdziecie z serwerem i na forum będzie IP to zaraz będzie full^ ^.

Po patrz sobie na aktywność na forum, jest ZEROWA więc nie myśl że zapełnisz serwer tak o.

 

Rozkręcenie serwera na start to około 50 zł + cena serwera około 60 zł (za 18 slotów) to daje nam 110 zł i ciekaw jestem czy włożysz taką kasę.

 

 

Kolejny taki bezsensowny temat skończy się dwoma warnami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności