Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na gracza


Belvederbota

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Destiny To ziomal Dzielnicowego 

Nick oskarżonego: Kacper.kol9

Steam_id oskarżonego:

STEAM_1:1518092097

Data i czas: 09:55 16.11.2019

Opis sytuacji: Gracz o nicku podanym powyżej prowokuje i zachowuje się wulgarnie w stosunku do graczy na serwerze

Mapa:cs_office

Dowody:Demko z mapy

Świadek:Jurek z Mokotowa

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dacie spokojnie pograć :)

No dobra to tak obejrzałem demko i powiem że jeżeli chodzi o samo demko to nie wystarczające dowody są, jest tam ukazane jak oskarżony używa wulgaryzmów i po nie kąt, ale Destiny i ty tu jesteś też trochę winny bo z tego co się dowiedziałem to też go trochę prowokowałeś do takiego zachowywania więc i ty dostajesz ostrzeżenie tym razem, na przyszłość to jak ktoś będzie w twoją stronę kierował wyzwiska to nie prowokuj pisząc na czacie słowa które do tego prowadzą tylko napisz że sobie nie życzysz żeby cię obrażali i tyle jak po tym dalej będą leciały jakieś wyzwiska to dajesz demko a jak na czacie to robisz ss'y.

A co do pana Kacper.kol9 to mimo że jest to demko nie takim mocnym dowodem to postanowiłem jednak ukarać gracza, ale żeby nie było że kogoś faworyzuje tylko Kacper już nie raz dostawał muty za nadużywanie mikrofonu i zostawał upominany za swoje zachowanie które jest naganne, przeklina w dużej ilości, obraża graczy, zachowuje się tak jakby specjalnie czekał na jakąś rozróbę w której będzie mógł brać udział, dlatego zostanie nadany ban dla tego gracza za obrażanie i nadużywanie wulgaryzmów.

Skarga przyjęta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności