Skocz do zawartości

Szybka ankieta [Oszust]


Mahesvara

Szybka ankieta [Oszust]  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką opcje byście widzieli u Oszusta

    • +3 DMG do MP7
    • Zadanie danego DMG po TP gracza, czyli atakujemy gracza podczas TP za np: 10% jego HP lub 10 DMG


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że narzekacie na Oszusta że dostał tylko nerfa to macie wybór co może mieć chyba że macie jakiś swoje pomysły żeby ulepszyć tą klasę, ale tak bez przesady jakiś lekki buff wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem z pierwszą opcją z tego względu, że chciałem sprawdzić rozkład głosów w ankiecie. 
Pierwsza opcja imo nie zmieni nic. Druga z kolei mam nadzieję, że nie wejdzie ani w tej klasie, ani innej, bo zadawanie obrażeń przyciskiem, jest powiedzmy sobie szczerze niesprawiedliwe. 
Jeżeli budujemy klasę pod teleporty, to dajmy jej boost, który pozwala jej sprawnie zabijać dzięki dobrze wykorzystywanym teleportom. Proponuję na 3s(zależne od int) po teleporcie z graczem by oszust dostawał boosta w postaci zmniejszonej widoczności i 1/6 na odbicie pocisku. Bonusy czysto defensywne więc to od oszusta zależy czy to dobrze wykorzysta.

Osobiście zagrałbym oszustem w wersji takiej jak przedstawiałem kiedyś, czyli to co było czyli nova + losowa broń, z tym, że losowa broń to tylko rifle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mahesvara zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności