Jump to content
SnuFFy

Wywiad z Gemciem - Edycja Grudniowa!

Recommended Posts

Snuffik: Cześć Tomek! Zawitałeś w naszej gazetce już po raz drugi, wpierw w momencie, w którym zostałeś opiekunem serwera Jailbreak, a teraz w momencie twojej rezygnacji. No właśnie, ale jak z tą rezygnacją w końcu jest? Podobno ją złożyłeś ale chodzą słuchy, że chcesz się jednak z niej wycofać. Rozwiejesz wątpliwości?

Gemciu: Tak, rezygnuje z posady opiekuna. Mam prosty powód, brak chęci i czasu. Co raz częściej zdarzało się, że nie wchodziłem na serwer z taką ambicją jak kiedyś, zajmowałem się tylko stroną techniczną, zresztą, co to za opiekun, który ma tylko rangę? Zauważyłem, że freshman daje sobie radę na posadzie zastępcy więc stwierdziłem, że to jest ten moment. Teraz tylko czekać na rozpatrzenie mojej rezygnacji.

Snuffik: Okej rozumiem, planujesz może starać się o inną posadę na forum? Jakiś administrator na innym serwerze bądź miejsce w redakcji lub UB Team?

Gemciu: Dość ciekawe pytanie. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Na ten moment jestem administratorem na TS3 i chcę przy tym zostać. W kąciku redaktorskim nie jestem aktywny, tak samo jest z działem banów, więc raczej nie wpłynie to pozytywnie na ewentualne podanie o takie rangi. Jeżeli chodzi o admina na serwerach CS:GO to nie widzę siebie już w takiej roli.

Snuffik: Spowodowane jest to może jakimś wypaleniem posadą? Na własnym przykładzie wiem jak uciążliwe jest być opiekunem jakiegoś serwera, zwłaszcza Jailbreak, w końcu to ja ci go zostawiłem i wiem, że to strasznie męczy. Czy to przez to?

Gemciu: Miałem takie chwile ,że mnie to męczyło, ale było to tylko chwilowe. Bardziej chodzi o to, że już miałem trochę tych posad i jestem "spełniony".

Snuffik: Tak na koniec.
Masz zamiar co jakiś czas wracać i pograć na serwerach classica?
Jak myślisz, freshmanowi uda się pociągnąć dobrą passę JB?
I na koniec może jakieś mądre słowa/porady od ciebie dla przyszłych adminów bądź opiekunów?

Gemciu: Jasne, że co jakiś czas zajrzę na Jail'a. Trzeba obserwować jak tam Fresh prowadzi serwer. Z tego co widzę to ciężko pracuje i robi to dobrze. Co do porad, to powiem jedno. Zachowanie zawsze dostosujcie do sytuacji, nie bądźcie za luźni ani za surowi, bo to nigdy dobrze nie wychodzi.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines