Skocz do zawartości

Wywiad z Freshmanem - Edycja Grudniowa!


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Snuffik: W tym wywiadzie witamy Freshmana, nowego opiekuna JB! Gemciu niedawno zrezygnował z posady i jednym z jego argumentów rezygnacji było to, że widział jak ciężko pracujesz nad serwerem. Jak odniesiesz się do tych słów? Czujesz na sobie jakąs presje, czy jednak już przyzwyczaiłeś się do piastowanej roli na naszym forum?

Freshman: Cześć! Z jednej nic się dla mnie nie zmieniło bo gdy zbliżał się koniec kadencji Gemcia, to już wykonywałem wszystkie czynności związane z JB ale z drugiej strony, teraz jestem sam i wszystko spoczywa na moich barkach. Wcześniej miałem "wsparcie" i gdy czegoś nie rozumiałem, to Gemciu mógł to zrobić za mnie lub mi z tym pomóc. Teraz tak nie ma, ale nie boje się wyzwań i będę starał się zrobić wszystko jak najlepiej potrafię.

Snuffik: Okej, mam nadzieję, ze sobie z nimi poradzisz. Myślę, że tak jak każdy opiekun jakieś piętno na serwerze zostawisz. Chciałbyś się może podzielić swoimi ambicjami? Co chciałbyś osiągnąć z serwerem?

Freshman: Chciałbym żeby serwer był przystosowany dla młodszych jak i starszych graczy, żeby przyciągał ludzi na dłużej niż na 1 mapę. Chciałbym by gracze gdy wchodzą na serwer mogli się pośmiać, powygłupiać ale też fajnie pograć bo w Jailbreak'u nie chodzi o tryhardowanie tylko o dobrą zabawę, ale wszystko w granicach rozsądku.

Snuffik: Dokładnie! Ja też dążyłem do tego, żeby serwer był dla wszystkich wspólną zabawą i ciesze się, że ktoś inny podziela podobne zdanie. Aktualnie serwer trzyma się na bardzo dobrej pozycji bo na 218 miejscu z ponad dwustu miejscową przewagą. Jak myślisz, zdołasz utrzymać zwycięską passę JB? Czy może jednak nie obchodzą cię rankingi, a to jak serwer i osoby na nim grające się trzymają?

Freshman: Rankingi są ważne ale dla mnie one nie zawsze są wyznacznikiem tego jaki jest serwer i czy na prawdę dobrze się na nim gra. Serwer może być Top 1 Polski pod ilością graczy ale czy są to stali gracze którzy zostają na dłużej to już inna sprawa. Dla mnie ważniejsza jest sytuacja na serwerze i czy ludziom chce się na nim grać. Rankingi są na drugim miejscu.

Snuffik: W wywiadzie z Gemciem poprosiłem go o jedną poradę dla przyszłych opiekunów. Brzmiała ona następująco: "Zachowanie zawsze dostosujcie do sytuacji, nie bądźcie za luźni ani za surowi, bo to nigdy dobrze nie wychodzi." Jak się do tego odniesiesz? Może masz swoje własne zdanie na ten temat?

Freshman: Zgodzę się z tym w 100% bo gdy jest zbyt luźno gracze pozwalają sobie na zbyt dużo, a z drugiej strony zbyt surowe nastawienie odpycha graczy i nigdy nie będą mieli o tobie dobrego zdania. Ja uważam że trzeba być sobą ale czasami trzeba ugryźć się w język i być przykładem dla innych graczy.

Snuffik: Tutaj również się mocno zgadzam z twoim zdaniem. Mam sporą nadzieję, że będziesz dobrym opiekunem i zrobisz dobrą robotę na serwerze. Kończąc już wywiad chciałbym zapytać o jedną rzecz. Widzisz już może jakiegoś potencjalnego kandydata/ów na role twojego Zastępcy?

Freshman: Szczerze? Na początku miałem ułożony plan, że gdy dojdzie do tego momentu, że zostanę głównym opiekunem, to wezmę z kimś sprawy w swoje ręce, lecz z czasem zachowanie pewnych osób zmieniło się w takim stopniu że czasami sam nie dowierzam. Na ten moment radzę sobie sam(chyba nawet dobrze) i nie będę brał nikogo na siłę tylko po to by ta osoba czuła się lepsza od innych , bo chcę uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności