Skocz do zawartości

Ważna sprawa


Famas

MOD  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki mod?

    • BattleField 2 (+48 odznak)
      13
    • Jailbreak
      1
    • Paintball
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zrezygnowałem z bycia bywalcem na jednej z serwerowni kanter strajka i tak krążyłem od jednej reklamy do drugiej,priorytetem moich poszukiwań był serwer bf2 ponieważ jest to jeden z moich ulubionych modów do cs 1.6,trafiłem na waszą serwerownie,mój wzrok od razu przyciągneło schludne i zgrabnie wyglądające forum(brawo dla osoby która to zrobiła),ucieszyłem się,że jest tutaj również serwer deathrun na którym również bardzo lubię grać ale zabrakło mi modyfikacji bf2 dlatego też po uprzednim skontaktowaniu się na priv z -_- doszedłem do wniosu,że wyłoże pieniądze na 18 slotowy serwer i reklamę go,serwer będzie należał do cs-classic.pl ja będę jego opiekunem,pomagać w tym będzie mi Ero znany wam też chyba jaki blip(jezeli sie mylę to mnie ktoś oblozy hejtem lub grzecznie poprawi) i tutaj przechodzę do sedna sprawy,a więc pytania do was jaki serwer najbardziej przypadłby wam do gustu,oczywiście ostateczną decyzję zarzekam sobie ale chciałbym wysłuchać waszych opinii i propozycji.Ja w ankiecie podam również kilka swoich.Serwer mam zamiar zakupić po 8 maja w granicach 10-11 najpóźniej 15.Jest to już pewna decyzja.

Liczę na wasze zdanie.

Ps,

Zauważyłem w tej chwili,że opcja ankiety nie działa(przy okazji proszę aby ktoś to naprawił,nie będe zakładał odrębnego tematu)

Więc napiszę tutaj jaki serwer proponuje:

-bf2+48 odznak(lub więcej,jeszcze razem z Ero będziemy prowadzic dyskusję na ten temat)

-jailbreak

-paintball

 

Wybrałem te serwery gdyż cieszą się największą popularnością

Podajcie swoje typy,napiszcie czy zgadzacie się z moimi typami.

 

Pozdrawiam Famas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o nick to tylko na forum mam ero. a w grze od dawien dawna Blip ^ i ostatnio czasem 0 skilla sam fart, a co do serwera to pozostaje przy mojej propozycji na PW czyli oczywiście bf2 bo to mod na ktorym beda graly osoby lubiace czystego cs'a jak i mody z " super mocami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności