Jump to content
Sign in to follow this  
Kosin

Szybkie Niusy 1.02.2020

Recommended Posts

Witam i zapraszam na szybkie Niusy ze świata gier
Gotowi?
Czas
Start

Farming Simulator za darmo!

Od 30 Stycznia do 6 Lutego, możemy dodać do swojej biblioteki Farming Simulator 2019 za darmo. Co wystarczy zrobić? Wejść na Epic Games Store i dodać grę do swojego konta. Ot coś tak prostego. Farming Simulator jest to jak sama nazwa wskazuje symulator farmera, doceniony przez ludzi na całym świecie i bardzo popularny. Ktoś marzył by zostać farmerem? Teraz ma okazje wprost ze swojego sprzętu domowego! 

CS:GO Aktualizacja map

Najnowsza aktualizacja w grze od Valve zmienia na kilku mapach pewne aspekty. Najwięcej zmian dostał Mirage choć zaraz za nim mimo jednej tylko zmiany dałbym Dusta2 ponieważ jego zmiana jest dosyć ciekawa dla naszych wschodnich braci "Rush B, we can flesh easy" 

Więcej o aktualizacji możecie przeczytać na naszym forum w tym temacie:

WOT Aktualizacja

W nocy z 29 na 30 styczna miała miejsce aktualizacja do słynnej gry z czołgami. Dodano do niej potężne radzieckie dwulufowe maszyny. Co oznacza że możemy strzelać dwoma pociskami jednym strzałem. Jednak co za tym idzie potrzeba dłuższego czasu przeładowania, co według zapewnień Wargaming nie wzburzy balansu w rozgrywce. 

KOTOR wraca? 

Star Wars: Knights of the Old Rebulic jest grą którą pokochało mnóstwo osób. Nic dziwnego że za każdym razem gdy słyszymy o jakieś kontynuacji lub remakeu mamy szybciej bijące serce.( Sam na to czekam ) Według niezależnych źródeł EA ma pracować nad odświeżoną odsłoną historii Starej Republiki. Miałby ona łączyć ze sobą 1 oraz 2 część gry. Oprócz zmian graficznych mielibyśmy także ujrzeć zmiany w mechanice i samej rozgrywce. Czy tym razem plotki się potwierdzą? Poczekamy, zobaczymy

Symulator łotrzyka po polsku czyli Rustler

Pewnie nic nazwa w tytule nikomu nie mówi? Nic dziwnego, GTA w średniowiecznych czasach dopiero wystartowało na Kickstarterze. Pracę niby trwają już od jakiegoś czasu, nawet jest grywalna Alpha jednak potrzeba jeszcze około 75tys złotych by projekt mógłby być ukończony. Niżej zostawiam zwiastun: 

 

Oficjalna premiera - Dota Underlords
Nowa gra od Valve ma wystartować już 25 lutego 2020r. Od czerwca figuruje ona jako Early Access i została stworzona na podstawie popularnego moda do Dota2.
Underlordsa jest przedstawicielem ostatnio popularnych Auto-Battlerów, w których wybieramy jednostki do walki, samemu nie mogąc ich kontrolować. 
Gra ma być tytułem Free-to-play i będzie wyposażona w crossplay pomiędzy PD a urządzeniami mobilnymi

Edited by Kosin
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines