Skocz do zawartości

Moja skladanka z yt


Long way to hell

Rekomendowane odpowiedzi

1. DonGURALesko- Pale Majki DonDe rmx2. DonGURALesko- Świat jest nasz3. DonGURALesko- Opowieść o jednym z miliona4. VNM, Fokus- Elementum tour

­0 ~

5. DonGURALesko- To my6. O.S.T.R.- bonus track (z albumu 1980)7. Pezet- Niewiadomo8. Rahim- sekunda (Vixen Rmx)9. PIH- Każdy chłopaczyna z bloków10. Paktofonika- Chwile ulotne11. StoProcent- StoProcent tour12. Peja- Już do końca tak być musi13. Fokus- Cytryny14. Killaz Group- Manewry15. WWO- Każdy ponad każdym16. Waldemar Kasta- 1317. Sobota- Była ideałem18. Pezet- Co mam powiedzieć19. Fokus- Sny20. Eldo- Granice21. 52 Dębiec- Uciekaj22. Paktofonika- Priorytety23. Pezet- Noc i dzień24. PIH- Nigdy jak niewolnik zawsze jak król25. Fokus- Klaskaj (Sop Rmx26. Waldemar Kasta- Musisz27. Pezet- Spadam28. Rahim- Dzisiaj (Vixen Rmx)29. Fokus- Smsy (Rmx)30. DonGURALesko- Cały lokal pływa31. Pezet- Nie tylko hit na lato32. Peja- Bragga33. Fokus- GPS34. Peja- Szacunek ludzi ulicy-

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /clJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności