Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na administratora offen


Haqu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałeś bana na 1 dzień, nie na tydzień.

Gdy Krr Cię obraził upomniałem go ponieważ "downie" to nie jest według mnie jakaś wielka obelga. Nie zauważyłem u niego aby w ostatnim czasie wyzywał kogoś, w przeciwieństwie do Ciebie zazwyczaj jest kulturalny.

Co do samego fk. Najpierw mu dałeś karniaka a gdy poszła obelga to go zabiłeś. Gdy poszliśmy na mapę dawaliście karniaki za nakazy.

Zacząłeś się wykłócać to dostałeś bana. Były już takie sytuacje z Tobą, że zabijałeś kogoś bo Ci nie pasował albo cie obraził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz został zabity za nie wykonanie polecenie (nakaz kucania, komenda idziecie po markerze) polecenia z wyjscia celi były jasne i wszystkim zrozumiałe. A zaden z moich CT nie karniakował ani nie zabił żadnego z TT.
Zacząłem do niego strzelać i nie dostał karniaka tylko dostał serie 3 pociskow następnie przez jego speed'a i skok ponowiłem zabicie go z powodu nie wykonanego polecenia. ( tu powinienem dostać w takim razie kolejnego bana "karniak 1 strzał a nie 3, nie z awp i nie z shotguna"
Jeżeli bym go chciał skarniakować tak jak piszesz, że się stało a tego dziwnym trafem nie mogłeś widzieć, nie otworzył bym seri z Ak a strzelił w niego raz i precyzyjnie oraz wydał polecenia. Jeśli nawet był chciał zrobić tak jak powinienem zrobić według twojego bana, dostał bym bana za faworyzację z względu, iż zabiałem TT za wszystko przed jego śmiercią. Powodem a zarazem konsekwencją tego jest polecenie ktore wydałem na początku wyjścia z cel.

Edytowane przez Haqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że to już chyba 3 albo 4 przypadek braku edycji tematu. Następnym razem proszę o zgłoszenie posta, który nie został zedytowany i gracz zostanie ukarany warnem.

  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności