Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Howlie


R0dr1g3z

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: R0dr1g3z
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guard
3. Nick oskarżonego: Howlie
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:20175532
5. Data i godzina zdarzenia: 31.03.2020 około 19:00
6. Mapa: ba_jail_minecraftparty_v6
7. Opis sytuacji: Howlie został zabity przez element zabawy po czym zaczął się respić. Z tego co pamiętam to było nawet kilka razy mówione, że jeśli TT zostanie zabity przez element zabawy to jest tylko i wyłącznie jego wina. Jeżeli Howlie się zrespił bo zabiły go drzwi to w takim razie powinien też zrespić inne osoby, które umarły podczas trwania zabawy.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): DEMO
9. Wynik/numer rundy/czas: 29:50 - start zabawy
30:03 - Howlie umiera od drzwi
30:14 - Howlie się ożywia i nawet sam mówi, że zabiła go zabawa a mimo tego się zrespił.
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć kto ma racje ponieważ:
1.Howliego zabiły drzwi podczas wychodzenia z zabawy, było już po zabawie(ogień się skończył) więc to nie powinno dłużej zabijać.
2.Nie mogę jednoznacznie powiedzieć czy tak ma być na tej mapie czy nie, pierwszy raz widzę żeby to kogoś zabiło w ten sposób. Dla sprostowania, wiem że te drzwi zbijają na początku zabawy bo na tym to polega, ale na końcu moim zdaniem nie powinno to mieć miejsca.
@R0dr1g3z Nie powinieneś zabijać administratora za to, że się ożywił bo jego zdaniem zginął niesprawiedliwie. Ty zrobiłeś wręcz przeciwnie, zacząłeś go zabijać i grozić skargą podejmując kłótnie. Jeżeli widzisz, że guard/admin łamie regulamin, napisz skargę bez kłócenia się o pierdoły.
Oboje otrzymujecie ostrzeżenie słowne za zachowanie. Macie spory załatwiać kulturalnie nie angażując w to całego serwera.

Co do UB na CT. Bana zdejmuje bo tak jak wspomniałem wyżej ciężko mi powiedzieć, godzinka wystarczyła za to ,że miałeś kompletnie gdzieś co ci mówił administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności