Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga ZooM.


|*HWDP*|Walus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: onyxclub
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: ZooM.
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:126416218
5. Data i godzina zdarzenia 12:30
6. Mapa: de_island, de_cbble
7. Opis sytuacji: więc siedze sobie na spec, ponieważ oglądałem graczy, oraz jadłem. Admin bez jakichkolwiek ostrzeżeń, kickuje mnie ciągle z serwera, a nie powiedział, żebym podał mu powód, ponieważ nie pytał o niego, a przeglądałem graczy na serwerze. Po czym mapa się zmieniła ja kończe jedzenie już mam dochodzić do jednej z drużyn, dostaje ponownego kicka. Wydaje mi się, że admin nie zna w całości regulaminu, ani nie ma kultury, żeby zapytać gracza o dane sprawy. Po kolejnym wejściu na serwer użyłem kilku wulgaryzmów za które admin powinien mi dać mute albo ostrzeżenie, a z góry dostałem bana. Proszę o wyjaśnienie sprawy z adminem, ponieważ to nie pierwsza sytuacja kiedy ten admin nie wie jak się zachować.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie: Felicjano
  • Haha 1
  • Zmieszany 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 walus dostałeś kicka z powodem niezgłoszony spec póżniej znowu wbiles na spec i dalej nic nie napisałeś wiec znowu kicka dostałes a na nastepnej mapie cobblestone mnie obraziłeś więc dalem ci malutkiego bana na 1h i się ciesz ze nie dostałeś na wiecej :D a po 2 ja nie mam obowiązku się pytać czemu jesteś na spec dostałeś 1 kicka to powinienieś juz wiedzieć i mi napisać na u@ czy możesz i co robisz w tej chwili ;D 

Pozdrawiam cieplutko :D :D 

Edytowane przez ZooM.
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ma racje Zoom, dostałeś kicka z powodem, więc powinieneś po ponownym wejściu na serwer powiedzieć na u@, że idziesz spect, bo jesz i obserwujesz graczy.

2 godziny temu, |*HWDP*|Walus napisał:

Wydaje mi się, że admin nie zna w całości regulaminu, ani nie ma kultury, żeby zapytać gracza o dane sprawy. Po kolejnym wejściu na serwer użyłem kilku wulgaryzmów za które admin powinien mi dać mute albo ostrzeżenie, a z góry dostałem bana.

4.5. Każdy gracz ma prawo iść na "zw" na spectatora na okres nie dłuższy niż 10 minut. po wcześniejszym poinformowaniu o tym admina

3.3. Zakaz obrażania adminów na sayu/tsau/u@/ bądź przez mikrofon [ban na 1 godzinę / Ban na 1 dzień]

Więc to ty doczytaj następnym razem regulamin, bo miał prawo cię zbanować za wyzwiska, jak też miał prawo cię kickować za wbijanie na spect bez wcześniejszego poinformowania go na u@ 

 

Skargę odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodam jeszcze, że regulamin w dziale "REGULAMINY" nie może być zmieniany przez opiekuna i to on jest zobowiązujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności