Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na yare_boczek_yare


czaris

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Chris [CSC]
2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz
3. Nick oskarżonego: yare_boczek_yare 
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:191792316
5. Data i godzina zdarzenia: obrażać rozpoczął 13/06/2020, do tego czasu wciąż wyzywa
6. Mapa: różne mapy
7. Opis sytuacji: poraz pierwszy gdy go spotkałem, był ct. Po licznej próbie buntów zaczął gadać coś w stylu "oh chrisu chrisu" a po udanym buncie napisalem "xd" po czym w następnych rundach po nieudanych buntach zaczął mówić "ez z tobą chris" lub "łatwy jesteś". Próbował także wyjaśnić innym jaki "słaby" jestem mimo że ja mam lema a on silvera (XD). Dodam, że wyzywa od ezów jedynie gdy adminów nie ma, na szczęście inni to widzieli i słyszeli. Przyznam się, że także go potem wyzywałem, gdyż wkurwiał mnie i inne osoby, które też go wyzywały. (Jak chcecie możecie dać mi bana, ale mam nadzieję że jemu też.) Nawet dzisiaj, wbijając na serwer usłyszałem go mówiącego "o nie to ten bot chris wychodze z ct" czy jakoś tak. Dodam jeszcze, że na moim profilu wyzywa od czarnuchów.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): demko http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_new_chernobyl-1592209766-1592212408.zip, a moimi świadkami wyzywania są Krzysiu, Maksio, Erwin, Bizon i pewnie więcej osób których nie pamiętam
9. Wynik/numer rundy/czas: różne
Edytowane przez Chris [CSC]
dodanie demka
  • Haha 1
  • Zmieszany 6
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chris [CSC] napisał:
Przyznam się, że także go potem wyzywałem, gdyż wkurwiał mnie i inne osoby, które też go wyzywały

Piszesz skarge na kogoś i oczekujesz bana dla niego chociaż robisz to samo co ta osoba? Zamiast pobrać demko, napisać skargę nie wyzywając go, to ty pokazałeś swoją głupotę, zniżyłeś się do jego poziomu i zostałeś takim samym toxiciem jak on. Zamiast pozbyć się chłopa który zaśmieca serwer i psuje atmosferę na serwerze, dojebałeś mu i poczułeś dumę w serduszku bo nie dałeś się zwyzywać bez odpowiedzi, Gratulacje:ok:

  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczę, że moja psychika po obejrzeniu tego demka bardzo mocno siadła.

@Chris [CSC] Zachowanie jakie prezentujesz na tym demu jest karygodne, skargę w sumie złożyłeś sam na siebie.

Za swoje zachowanie zostajesz ukarany banem na 3 dni (teksty typu "co za bot jebany", spam "#Jebać-Boczka" i kilka innych)

Co do oskarżonego... Nie do końca zna regulamin i prowadził monotonnie za co zostaje ukarany banem na CT na 1 dzień. Dostaje również bana na 1 dzień na serwer za antysemityzm i nieliczne obrazy oraz prowokacje.

Jednakże bany nie kończą się tylko na Was bo w akcji było kilku innych. Nie będę wymieniał wszystkich ale znajdziecie ich na SourceBans.

Najdłuższe bany wędrują do @krzysiek12 i Maksia.

Słowami zakończenia dziękuję za zgłoszenie i mam nadzieję, że każdy sobie przemyśli swoje zachowanie bo takiego cyrku na serwerze nie będziemy tolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności