Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na "Erwin Rommel"


Sugar Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: jogi

2. Kto zawinił? (admin/gracz) : Guard.

3. Nick oskarżonego: Erwin Rommel 4 Ever.

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:179928904.

5. Data i godzina zdarzenia: I Akcja - 07.08.2020 20:00 | II Akcja 20.08.2020 20:00.

6. Mapa: jb_minecraft_prison_b3 | ba_jail_soar_beta2.

7. Opis sytuacji :  Akcja zaczyna się 7 sierpnia 2020 roku, gdy podczas grania na mapie ba_jail_soar_beta2 zbuntowałem się, gdy mielismy iść na B&Y co nie nie spodobało się współwięźniom, przez co zostałem wykrzyczany przez paru graczy w której znajdował się też czaris. W następnej rundzie również się zbuntowałem, ponieważ nie chciałem iść na zabawę, którą chciał zrobić Pan Erwin. Po tym, gdy mój bunt się nie udał do moich zwłok podszedł Pan Czaris i opluł moje ciało, czyli coś w stylu "HATFU", gdy zgłosiłem na u@, że nie życzę sobie na takie zachowanie, Pan Erwin powiedział, żeby czaris powtórzył to, wraz z poleceniem powtórzył, ale Pan Guard dał mu tylko ostrzeżenie o dziwo, gdy nie był to jego pierwszy raz, mogę się mylić, ale nie zbanował go tylko dlatego, że się "Przyjaźnią". Druga część akcji rozpoczyna się na mapie jb_minecraft_prison_b3, gdy czaris znowu zaczepiał mnie mówiąc, że mój gang na serwerze, który ma nazwe "ESSA" jest za przeproszeniem "gównem" oraz, że grają same nooby, gdy odparłem mu tą samą odpowiedzią tylko skierowaną w jego gang o nazwie "hogwart" zostałem ukarany banem 2 godzinnym przez Pana Zyxeela, oczywiście za pośrednictwem Erwina. Jest to istna faworyzacja gracza o nicku "czaris" oraz skierowana przeciwko mnie. Przypomnę jeszcze raz za prowokacje Czaris dostał ostrzeżenie ja bana na 2 godziny. Moim zdaniem Erwin jest osobą niekompatybilną na tę stanowisko. Zwróćmy też uwagę na to, że Erwin został zbanowany przez niecałe pół roku 18 razy. Jest to naprawdę wielka liczba i obawiam się, że osoba, która go przyjmowała nie patrzyła na sourcebans. Od siebie dodam, że sam za Erwinem nie przepadam nie z racji, że dostał Guarda zamiast mnie tylko za to, że po objęciu tego stanowisko dostał przysłowiowego "kija w dupie" i jak jeszcze zanim miał admina dało się z nim dogadać to teraz nie bardzo. Życzę miłego dnia każdemu kto to czyta, pozdrawiam z rodzinką  .

8. Dowody (demo/screenywiadkowie) : http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_minecraft_prison_b3-1597945005-1597947778.zip | https://mab.to/J8lYWAqd3

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: I akcja - 2:8 koniec rundy | II akcja 2:7 koniec rundy.

 

Zacznijmy od tego, że napisałem na u@, że czuję się urażony. Łatwo to można sprawdzić w logach. Po dos jak mogłeś nie zauważyć tego co napisał czaris, gdy te wiadomości były obok siebie. Po tres nie wycinaj moich wypowiedzi z kontekstu, bo zaczęło się to tak 

image.png.8f5af68e835fe807a95b2857d4cf9c93.png

Po tym, gdy zwróciłem Ci uwagę, że napisałeś zamiast na u@ to na u, to odpowiedziałeś mi istną prowokacją w moją stronę, więc to ty zacząłeś tę dyskusję z wczoraj. Po cuatro przeczytaj skargę zanim coś napiszesz, bo napisałem w skardze: "gdy odparłem mu tą samą odpowiedzią tylko skierowaną w jego gang o nazwie "hogwart"", gdzie ty napisałeś:
"Propo sytuacji dziś z gangami też nie byłeś świętoszkiem." Po cinco przepraszam, że napisałem ją dopiero dzisiaj, ale pisząc tę skargę miałem na myśli dzisiejszą sytuację, ale gdy przeglądałem demko natrafiłem na komputerze demko, gdy też faworyzowales czarisa i po prostu to złączyłem.

Edytowane przez jogi
  • Like 6
  • Haha 6
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że "naplucie na zwłoki" zdarza się regularnie u każdego. Dałem mu upomnienie jak każdy normalny. Jakbyś napisał mi na u@ że to cię uraża dostał by Kicka.

Propo nazwaniu gangu "Essa gównem" byłem wtedy na afku a gdy tylko dowiedziałem się co napisał od niego samego dostał solidną zjebkę ale nie mogłem go ukarać za coś czego nie widziałem.

Bynajmniej sama skarga ma chyba na celu znalezienie czegokolwiek na mnie po tym jak na tej mapie http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1597846514-1597849579.zip zacząłeś prowokować mnie i Teksano oraz niektóre osoby z administracji a bana dostałeś dziś za zbiór sytuacji z wczoraj i dzisiaj ale do rzeczy bo wiem że tym się nie pochwalisz. Sam popełniłem błąd do którego się przyznaje a jest to wdanie się w bezsensowną dyskusję z tobą.

Po tym jak Teksano nie zrobił czegoś po twojej myśli zaczęła się pierwsza prowokacja : jogi [CSC] : Weź wróć do guarda keksano

Po tym jak upomniałem cię żebyś nie prowokował napisałeś to mimo  : jogi [CSC] :  Ja nwm co gemciu miał w głowie awansując się do admina

Kiedy jawnie chciałem już razem z innymi członkami administracji zakończyć tą dyskusje otrzymałem : jogi [CSC] : Myślisz, że obchodzi mnie zdanie takiego ciebie albo teksano ?

Później znikąd nagle ogień znowu się rozpalił i padły teksty jak : 
jogi [CSC] : Erwin oprócz twoich kolegów z którymi się miziasz nikt Cię nie lubi na tym serwerze
jogi [CSC] :     Naucz się pisać na u@
 

Kiedy dyskusję zignorowałem po 3 minutach nie dałeś za wygraną i poleciała kolejna zaczepka totalnie znikąd : jogi [CSC] : Weź erwin zastanów się nad swoją egzystencją

Następnie po całej dyskusji kiedy wszystko ucichło a ty dostałeś kolejne ostrzeżenie wynikło to

*NIE ŻYJE* jogi [CSC]‎ : And teksano have a stick in asshole

Przytaczam tutaj teksty bo na demku ich nie widać bo dyskusja toczyła się na U. Sam przyznaje się do jednej i jedynej prowokacji w twoją stronę gdzie stwierdziłem że masz "ból dupy" od czasu kiedy napisałem podanie bo wcześniej między nami nie było sporów.

Propo sytuacji dziś z gangami też nie byłeś świętoszkiem. 

jogi [CSC] : hogwart to guwno czaris
jogi [CSC] : Jakies debile tam są
jogi [CSC] : jakis ksawery
jogi [CSC] : teksano
jogi [CSC] : erwin

Podsumowując ten esej. Dostałeś bana za ogół zachowania na przestrzeni 24h a nie za jakąś jedną akcję. Wcześniej wszystko naradziłem z osobami które miały styczność z tymi inceydentami głownie z wczoraj więc nie była to samowolna decyzja. O drobnostkach sprzed 2 tygodni się pochwalisz ale o prowokacjach wczoraj już nie.

P.S - Skargę pisze osoba która regularnie rajduje mi profil od tygodnia tekstami - rep rudzielec. Zastanów się nad sobą bo to jest hipokryzja

Edit : I skoro ta akcja z 7 sierpnia tak ci naprzykrzyła było pisać skargę wtedy nie 20 sierpnia.

 

Edytowane przez Rommelek
  • Like 5
  • Zmieszany 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z jogim 
do wiekszej ilosci osob poprostu sie smieje zartobliwie a jesli chodzi o jogiego to nawet nie ma do tego dystansu faworyzowal bardzo duzo razy osoby z gangu : czaris,zurek

pisałem rowniez te same rzeczy typu hogwart gowno i nic nikt mi nie powiedzial na drugi raz erwin traktuj to z dystansem bo zbyt powazny jestes 

Edytowane przez gestooo
  • Like 3
  • Haha 4
  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj, ty skladasz skarge 20 sierpnia i jedna z akcji była dwa tygodnie temu? Czlowieku, ja rozumiem wiele, ze jak sie kogos na tym serwerze nie trawi to sie stara go jak najbardziej kosic, zwlaszcza skargami ale to juz jest chamstwo najwyzszej polki. Zebrales sobie specjalnie material TYLKO po to, zeby udupic goscia, na ktorego jestes ciety. Nie od tego jest ten dzial i juz nie raz takie sytuacje byly zamykane. Skarge zamkne bo osobiscie boje sie, ze zaraz zaczniecie tu rzucac do siebie miesem. Skarge zostawie do zamkniecia @offen bo mysle, ze powinien zalatwic ta cala sprawe raz, a dobrze.

  • Like 10
  • Dziękuję 4
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SnuFFy zablokował(a) ten temat
  • offen odblokował(a), zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • offen odblokował(a) ten temat

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem bardzo, bardzo ale to bardzo zażenowany zachowaniem obu stron.

Twoja batalia z administracją trwa już dłuższy czas. Ostatnio był Creativity a teraz Erwin i Teksano. Co chwilę dostaję info, że prowokujesz i nie potrafisz się zachować na serwerze i widać to również na twoim gameme. Teraz jak piszesz skargę na Erwina to przytaczasz demko z początku sierpnia ponieważ tak, jak wyżej wspomniał Snuffy go nie lubisz? 

Nie będę tolerował zachowania ani jednej ani drugiej strony bo jest to kompletna dziecinada.

Erwin za swoje zachowanie zostaje ukarany warnem.

Jogi za swoje zachowanie zostaje ukarany banem na tydzień.

Mam nadzieję, że jest to ostatnia tego typu sytuacja. Nie wiem jak to zrobicie ale albo zaczniecie się ze sobą dogadywać albo niektórzy skończą karierę w administracji a niektórzy swoją przygodę z serwerem.

  • Like 7
  • Dziękuję 5
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności