Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Ban na ct


Korwin

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick:Sutek-Korwina [CSC]
  2. Wiek:12
  3. Link do GameMe:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1080041 
  4. Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie):Tak
  5. Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie):Nie
  6. Powód bana: Dostałem bana za to że byłem w ct i zostałem sam z czego, wywaliło mi wifi i wyszedłem z serwera. Kiedy połączyłęm sie z wifi chciałem powtórnie wejść do ct zdałem test i     wogólę  z czego potem będąc w kolejce do ct offen dał mi bana za nieumiejętną gre po stronie ct na 7 dni jak spytałem się dlaczego mam bana odpowiedziano mi że za to ze wchodze i wychodzę z serwera i z ct jednocześnie a potem znowu się pcham do ct z czego potem offen mówiąc ze poprawi dał mi bana na 12 dni za nieznajomość  regulaminu jak zacząłem się wypytywać za co mam bana offen dał mi linka do odwołania się.
  7.  
  8. Od kiedy masz bana:Od 30 minut około
  • Like 2
  • Haha 4
  • Zmieszany 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 16:51, Korwin napisał:

Dostałem bana za to że byłem w ct i zostałem sam z czego, wywaliło mi wifi i wyszedłem z serwera

I wywala ci WIFI za każdym razem, gdy zostajesz sam w CT, tak?

Zazwyczaj gdy połączenie z internetem zostanie zerwane a gracz jest na serwerze to wyświetla się komunikat "Timed out" i wywala takiego gracza z serwera. Gdy wyjdziesz w inny sposób, przykładowo: wpisanie disconnect w konsoli, połączenie z innym serwerem lub po prosu opuszczenie gry poprzez menu to wyświetla się komunikat "Disconnect"

W dniu 5.12.2020 o 16:51, Korwin napisał:

potem offen mówiąc ze poprawi dał mi bana na 12 dni za nieznajomość  regulaminu

Nie 12 a 14 DNI!

Wiem, że próbujesz grać cwaniaczka, któremu wszystko wolno i nie będzie za to ponosił konsekwencji. Nie znasz regulaminu, gdy jesteś w CT często się bawisz i giniesz w głupi sposób, uciekasz z serwera jak zostajesz sam, uciekasz jak musisz prowadzić etc. Jeżeli nie zmienisz swojego podejścia to następne odwołanie będziesz mógł pisać z perma na CT a jak się dobrze postarasz to nawet z serwera.

  • Like 9
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności