Skocz do zawartości

[COD CS:GO] Nowy silnik - problemy, propozycje, zmiany


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Cześć

Dzisiaj na serwerze pojawił się nowy silnik dla COD. W związku z tym, chciałbym poznać Wasze opinie na jego temat i zebrać do kupy błędy, które pojawiły się wraz z jego wejściem na serwer

Najbardziej interesuje mnie kwestia związana ze zmianą broni, ponieważ było to dość czesto przewijanym się tematem.
Przypomnę tylko, że teraz możecie zmienić broń ze slota nie tylko bindem, ale także przez menu, wybierając daną broń, a nie lecąc po kolei zgodnie z ich przyznaniem:
!bronie

Na pewno pierwszym problemem, który na pewno zauważyliście jest sztuczne nadawanie broni u Najemnika - to także postaram się jak najszybciej zmienić, ponieważ wpływa na bronie perku dla głównego slota

 

Chciałbym też edytować  i bardziej dopasować menu statystyk, by było jak najbardziej zrozumiałe.
Co myślicie o tym by maksymalna ilość statystyk odpowiednio informowała o ilości? Np:
Mamy 3 typy statystyk: Klasa, Statystyka, Bonus (+1 dla HP to klan) i myślę, że można by było zastosować coś takiego

Cytat

 

Klasa - A
Statystyki - B
Bonus - C
Maksymalna ilość statystyk - D

AB (C) / BD

Dla Życia: Inteligencja AB (C) / BD (Increase power of perks/classes's skills)

 

Wydaje mi się, że każda w miarę inteligentna osoba zrozumiałaby wtedy co i jak, ponieważ (według doniesień) niektórzy gracze mają czasem problem ze zrozumieniem tego menu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności