Skocz do zawartości

Skarga na kazdego adma


Toffee

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Toffee

2.Nick admina/gracza który zawinił: Kazdy admin

3.Admin/Gracz : Admini

4.Data i godzina:caly czas  

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): kazda osoba ktora nie ma premki

6.Opis sytuacji: Kurwa to po 1 , usuncie te jebane premki bo dzisiaj wbilem na server i polowa servera na premkach grala , a zanim te 80 h minie to mnie mozecie w dupe pocalowac . Dzisiaj bylo full server . a teraz ile ? 12 osob z 26 wow kurwa ale duzo . USUNCIE PREMKI TO WIECEJ GRACZY PRZYJDZIE ZWLASZCZA MAGIKA , GENIUSZA I MISTRZA LUNETY !

 

I chuj wam w dupala , to tyle ode mnie , a i nie boje sie 2 bana , banujcie mnie permujcie i co tam jeszcze chcecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chłopie ten serwer nie istnieje od wczoraj

Wcześniej istniał, ale został ukradziony (był pierwszy w Polsce) i nikt się nie skarżył.

Po 1 jest taka godzina dlatego gra tak mało osób,Po 2 te klasy premium nie są aż tak dobre, ponieważ wcześniej jakoś 31 osób było przez cały czas i nikt się nie skarżył

Po 3 gdzie one ci przeszkadzają

Po 4 naucz się pisać kulturalnie.

 

 

I po 5, jeśli mieszkasz za granicą to możesz kupić przez paypal lub kontaktując się osobno z H@ na GG/SKYPE/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A takie rzeczy załatwia się spokojnie a nie co drugie słowo to "kurwa, chuj, szmata"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzina jest w chuj wczesna

2 tak sa za dobre 

3 sa za dobre i sie grac nie da bo jak wyjdziesz z respa to ded od razu 

4 umiem ale jestem wkurwiony 

starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzina jest w chuj wczesna

2 tak sa za dobre 

3 sa za dobre i sie grac nie da bo jak wyjdziesz z respa to ded od razu 

4 umiem ale jestem wkurwiony 

starczy?

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po prostu zdenerwował cię brak tej premki. Ochłoń trochę gościu a warnika i tak na pewno dostaniesz...

Nie , nie to ze premki nie mam ale to ze oni nie umia grac normalnymi klasami bogacze pierdolone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie chce się kłócić ale dziwne że nie nie jest wczesna jak połowa serwerów już ma coraz mniej graczy.

 

 

A teraz odpowiedz mi na jedno pytanie

Skoro te premki są tak "zjebane" to czemu wcześniej nikt o tym nie pisał

Powtarzam, mieliśmy cod'a pierwszego w Polsce od 8 do 23/24 był Full i nigdy ale to nigdy nikt się nie skarżył.

 

 

I nie dałeś żadnych konkretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się kłócić ale dziwne że nie nie jest wczesna jak połowa serwerów już ma coraz mniej graczy.

 

 

A teraz odpowiedz mi na jedno pytanie

Skoro te premki są tak "zjebane" to czemu wcześniej nikt o tym nie pisał

Powtarzam, mieliśmy cod'a pierwszego w Polsce od 8 do 23/24 był Full i nigdy ale to nigdy nikt się nie skarżył.

 

 

I nie dałeś żadnych konkretów

Dobra chuj mieliscie tego pierwszego coda w polsce ale powiedz mi 1 , jak bylo 31 slotow to o tej godzinie siedzialo z 21 osob a nie 3 .. nikt o tym nie pisal bo nie bylo za duzo graczy z premkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie premka jest tania, nawet masz.konkurs na premke.Przez ciebie premek.się nie wywali.Chcesz normalną grę bez premek zapraszam na FFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chłopie

 

Te premki co są teraz są od zawsze

 

ZROZUM ŻE TA ILOŚĆ PREMEK BYŁA TAKA SAMA JAK JEST TERAZ

 

Nie usuwałem premek bo gracze je kupili i tyle w temacie.

 

Wyraziłem już swoją opinie co do premek

 

 

Każda z premek ma zablokowaną najlepsze perki

 

 

A teraz co do serweraJEST TAK MAŁO OSÓB BO SERWER JEST NOWY, WSZYSTKO REKLAMUJEMY OD NOWA TO NIE WYOBRAŻAJ SOBIE FULLA PRZY NOWYM SERWERZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie premka jest tania, nawet masz.konkurs na premke.Przez ciebie premek.się nie wywali.Chcesz normalną grę bez premek zapraszam na FFa.

Tak dobr jest tania ale nie pomysleliscie o 1 , ze polowa servera to gracze z innego kraju i nie moga kupic premki bo nie maja konta w banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chuj mieliscie tego pierwszego coda w polsce ale powiedz mi 1 , jak bylo 31 slotow to o tej godzinie siedzialo z 21 osob a nie 3 .. nikt o tym nie pisal bo nie bylo za duzo graczy z premkami

Powiem tak od kąt się tu pojawiłeś to co jakiś czas masz jakiś problem nie pamiętam dokładnie ale wiem że wcześniej już też miałeś wąty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie

 

Te premki co są teraz są od zawsze

 

ZROZUM ŻE TA ILOŚĆ PREMEK BYŁA TAKA SAMA JAK JEST TERAZ

 

Nie usuwałem premek bo gracze je kupili i tyle w temacie.

 

Wyraziłem już swoją opinie co do premek

 

 

Każda z premek ma zablokowaną najlepsze perki

 

 

A teraz co do serweraJEST TAK MAŁO OSÓB BO SERWER JEST NOWY, WSZYSTKO REKLAMUJEMY OD NOWA TO NIE WYOBRAŻAJ SOBIE FULLA PRZY NOWYM SERWERZE

Nie jest nowy , to sie nazywa reaktywacja i tyle ode mnie moze cl juz . wyjasnione i przepraszam za wulgi ponioslo mnie az za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W sensie, gracze którzy tam grali już tak szybko nie wejdą bo serwer stał aż 4 dni pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dalej nie rozumiesz

 

 

Może wyjaśnię ci lepiej to wyjaśnie

 

 

Każda klasa premium Magik, geniusz, pogromca, mistrz lunety, assasin  ma blokadę na perki typu nano, awp, peleryna kucacza, by gra nie była przeważająca dla premek.

 

Po prostu, premki zostały i tak osłabione bo maja blokady na niektóre perki które są mega w połączeniu z premkami

 

 

 

Klasa Magik jest klasą którą posiada dość nieliczna ilość osób, wiec na pewno nie jest ich tak dużo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toffee nie wiem po co to zamieszanie w ogóle,jeżeli Ci serwer nie odpowiada,to weź zmień na inny lub pograj sobie w inne gry. Mówisz,że mało osób gra ? po 1 jest środek nocy,po 2 serwer był off i dopiero teraz go włączyli,więc nie spinaj tutaj dupy i skończ tą niepotrzebną rozmowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności