Skocz do zawartości

Olewanie U@ przez adminów


QubekAthlet

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Chciałem poruszyć temat tego iż admini nie wszyscy zamiast czytać U@ to olewaja to a pisze sie sto razy. Badź gdy ktoś łamie regulamin to oglądają jak gość gra i się smieją z typa a bana takowy chłop nie dostanie bo stały gracz serwera więc. Gdzie tu polityka żeby było 20 adminów którzy mają wyjebane jak jest 2 moze 3 ogranietych którzy biorą sie za graczy którzy łamią regulamin.

 

Nie jestem sam ideałem nikt nie jest. Ale wczorajszy przykład był na serwie przedewszystkim Mahes reszty nie pamietam. Gość postawił miny w stacku pozniej miny na respie i stawiał miny pod oszustem i Dostałem kilka upomnien a nie dostał nawet kicka więc gdzie tu polityka. Wybieramy który ma dostać bana a który nie? Bo kolega z klanu ?

Że tak to określe zróbmy cały serwer adminami i wtedy każdy bedzie mogl sie smiac z kazdego i bbedzie wesoło a co jak zabawa to zabawa. Xd

 

Co sądzicie aby było więcej adminów??

To nie jest skarga to jest poprostu moja ciekawość :)D

Edytowane przez QubekAthlet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem właśnie się spłakałeś bo dostałeś bana xD 

Jeśli masz problem do któregoś Admina który nie czyta u@ bądź też sądzisz że wybiera sobie który gracz dostanie bana a który nie to takie rzeczy piszę się tutaj na forum w dziale skargi. 

9 minut temu, QubekAthlet napisał:

Co sądzicie aby było więcej adminów??

A to na siłę trzeba ich brać? Rekrutacja jest ciągle otwarta jeśli widzisz problem bądź też jesteś zdania że Admini z względu na ich małą ilość nie radzą sobie bądź też tak jak twierdzisz olewaja sobie sprawę to się zgłoś :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dostał 2 ostrzeżenia i potem nic nie robił więc nie widzie problemu, szczególnie że ty przed banem też dostawałeś ostrzeżenia, bo to nie jest temat do Dyskusji. Jak masz jakieś problemy z administracją to zapraszam do działu Skarg. adminów obecnych co grają jest 4 więc piszesz że 3 robi robotę to 1 się obija więc napisz skargę z dowodami na tego admina który nic nie robi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności