Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Nojo


Scr4yq

Rekomendowane odpowiedzi

 
1. Twój Nick: Scr4yq
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin Nojo
3. Nick oskarżonego: Nojo [CSC]
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:439595577
5. Data i godzina zdarzenia: 19.04.2021 Gdzina: Około 11:20
6. Mapa: Mirage
7. Opis sytuacji: Wyzywałem się z Nancio na serwerze przez około 10 minut, i Nojo postanowił dać mi mute na 30 min, a nanciowi nic nie zrobił :)
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Grzedzior [CSC] keydrop, D0maAnN, JC_ST [CSC]
 
 
Edytowane przez Scr4yq
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym wstępie zaznaczę, że w swojej skardze sam przyznałeś się do wyzywania, którego na serwerze nie powinno być i dobrze o tym wiesz. Obejrzałem demko i widać, że sam zaczynasz prowokować Nancia. Można zobaczyć to po Twoim czacie dzisiejszym.

Skrin5.png.ca5aa9fbedb224fe05172e7e7b56580d.png

Gag nadany słusznie. Rzeczywiście admin dał tylko Tobie gaga i do tego się przyznał, ale to Ty to wszystko zapoczątkowałeś i gdyby nie zaczepka w stronę Nancia to nie byłoby żadnego problemu. @nancio też przesadzał z wulgaryzmami używanymi przez mikro. @nojo powinien ukarać dwóch graczy. Chciałbym zaznaczyć, że w następnym takim przypadku zarówno Ty jak i Nancio dostaniecie mute dużo dłuższego niż 30min. Gracz @Scr4yq notorycznie sobie pozwala obrażać innych graczy na czacie co wskazuje poniższy skrin.

Skrin1.png.f6690d3805543d240b61b5a1dfa7ac83.png

Skrin2.png.388d95dc5e951a45b9f54ec1bb0fc445.png

 

O obrażaniu mnie już nie wspomnę, następnym razem dostaniesz bana za obrazę administracji. Jeżeli dalej będzie tak u Ciebie wyglądał czat to dostaniesz perm gaga.

Podsumowując skargę przyjmuję, ale sytuacji by nie było gdyby nie Twoje prowokacje. Chciałbym żebyś poprawił swoje zachowanie na czacie i mam nadzieję, że następnych takich akcji nie będzie.

Edytowane przez Venox
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności