Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]AFK MRbob


QubekAthlet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick QubekAthlet
2. Kto zawinił? (admin/gracz) gracz
3. Nick oskarżonego Mr Bob
4. Steam_ID oskarżonego  STEAM_1:1:109906284
5. Data i godzina zdarzenia 10:20-10:40 i dluzej
6. Mapa de_island, de_westcoast
7. Opis sytuacji: chlop stoi afk i dostaje expa i robi misje na $$$ z kabura
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) na demku bedzie na mapach bedzie oraz swiadkowie to [Sticzu i Siwaa]
 
//Pisze skarge jak jestem i widze wiec nie moja wina musisz isc afk wyjdz z serwera
Edytowane przez Mahesvara2
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec odrazu sie odpowied Qubek jak robisz skargi to pisz jak jest a nie farmazony przeplatasz Na westcoascie chwile poafczylem ale mialem normalne staty wiec nie mam pojecia o co ci chodzi kabury nie mialem ani razu wiec widze ze dodawanie paru dodatkow do wypowiedzi dla potegi to normalna sprawa ale gitarka. 

 Nastepna sprawa ktos afczy przez 6 map i nawet nie zostanie dodana zadna wzmiana o nim a ja jebne se afka na pare rund i odrazu jest skarga ? no smieszna sytuacja ale no juz jestem przyzywyczajony wkoncu to nie 1 skarga z odbytu na mnie.

Wniosek jeden nie masz co pisac to nie pisz nic albo jak piszesz to pisz  o kazdym np o siwej co wczoraj afczyla sobie mapke lub 2. Ale jak siwa to git nie ?

edit: taki rzetelny jest ten jego post ze az przez przypadek nie dal ssow z westcoasta zeby admin sam musial szukac ciekawe dlaczego co ? 

//

zgadzam sie jak musze isc afk ale zaraz wrocilem tak  czyli to sie nazywa afk ? ja sie pogubilem. 

na screenie wyraznie jest napisane ze leze na lozku i gram rozumie GRAM nie afcze tylko "GRAM" i ty jeszcze mi to wklejasz jako dowod no spoko dzieki

//

po 1 dolarkow do misji sie nie wydaje po 2 wrocilem i gralem jak przychodzisz tutaj zeby rzucic miesem bez dowodow to moze wyjdz co ?

Edytowane przez Mahesvara2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pako_00 napisał:

zgadzam sie jak musze isc afk ale zaraz wrocilem tak :) czyli to sie nazywa afk ? ja sie pogubilem. 

wróciłeś tylko po to żeby wydac dolarki do misji  😜  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej mapie AFKowałes 6 rund na drugiej mapie afkowałeś ponad połowę mapy i to już nie twoje pierwsze przewinienie gdyż dostałeś już bana za to samo i widać że się nie nauczyłeś więc teraz może się nauczysz 

Nakładam na ciebie bana 3dniowego i usuwam z brania udziału w nagrodach na COD modzie w tym sezonie topka z lvl'em też się zalicza . To jest już 2 skarga na ciebie za AFK'a i się nie nauczyłeś nawet jak ci gracze mówili żebyś nie afkował 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności