Skocz do zawartości

C4 timer


bolu

Ankieta FFA.  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmienić czas c4 na 35s czy zostawić 30s.

    • 30
      8
    • 35
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem za zmianą c4 timera z 30 sekund na 35. Już na początku wydawało mi się za mało, a jak dostałem admina sprawdziłem że jest za mało. Standardowa wartość wynosi 35 sekund, więc jestem za zmianą. Wydaje się to mało, ale 5 sekund jest dla mnie diametralną różnicą. Jakie są wasze opinie? Proszę osoby, które zabiorą zdanię, aby uargumentowały swoją decyzję. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEPo co zmieniać CT ma dużo czasu na rozbrojenie paki, a te kolejne 5 sek nic nie dadzą a gdy wszyscy dedli CT vs. paka, dodatkowe 5 sek czekania graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takżę jestem za tym aby zmienic timer paki z 30 na 35 sek. Dlaczego?? Ponieważ jak już pod koniec rundy gdy paka jest podkładana najczęściej i pozostało już malo graczy 30 sek to jest niekiedy za mało aby przybiec do paki zobaczyc czy jest bezpiueczni i rozbrajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEPo co zmieniać CT ma dużo czasu na rozbrojenie paki, a te kolejne 5 sek nic nie dadzą a gdy wszyscy dedli CT vs. paka, dodatkowe 5 sek czekania graczy :)

No właśnie tu się mylisz. Jeśli runda jest zacięta, to każda sekunda jest ważna. W 5 sekund można rozbroić pakę z defusialem, więc dla mnie to jest po prostu zabranie 5 sekund CT.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgadzam sie z Piotrem "z getta" Bolem

 

-po pierwsze czasami jak jest 30 sekund to jak jest 29 i ktos ma jedna sekunde to juz nie rozbroi a jakby byly dodatkowe 5 sekundy to by rozbroil

 

(powyzszy argument jest niepodwazalny ale zeby zdynamizowac dyskusje wypowiem sie głebiej)

-po drugie 35 to standartowy czas

 

-po drugie gdy grywam na serwerze paka faktycznie rzadko jest plantowana ale jeśli już sie to dzieje to

często tego czasu jest zbyt mało

 

-po trzecie uważam ze taka mała zmiana nie wywoła popłochu na serwerze a tylko usprawni jego działanie 

 

pozdrawiam zbielonegetry

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślacie. Dla mnie to niepotrzebne. To tak jakbym powiedział, że terro ma za mało czasu na podłożenie bo czasami nie zdąrzy podłożyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Bez zmianJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [FFA] Cs-Classic.pl [V.I.P] | | Pukawka.plFFaOgólne" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności