Skocz do zawartości

Podanie Kamilkaa :*


Kamilkaa1991

Rekomendowane odpowiedzi

Server - FFANick - Kamilkaa :*Imie - KamilaWiek - 21Znajomosc AMXX - powiedzialabym 5, ale to nie problem posiedziec na googlach chwile i sie poduczyc  Mikrofon - jeszcze nie :P jak sie zbiore zeby sie przejsc do sklepu to bedzie :P Skladka - Wole przelewem, ale nie wiem jak to dziala z angielskiego banku :P jak ktos ma jakies info na ten temat to poprosze :)Czas spedzony na forum - nie za dlugo, ale nie ma najmniejszego problemu zeby sie to zmienilo  Opisac siebie - hmm... Ciezko pracujaca i uczaca sie Polka na wyspach Brytyjskich :P w CS gram czesto, aczkolwiek wiekszosc w godzinach wieczornych  Dlaczego chcesz zostac adminem - poniewaz dosc duzo gram tutaj, i zdazaja sie momenty ze zadnego admina nie ma na servie ani na steam online, wiec zawsze jakas pomoc z mojej srony  linki do reklam - nooo tutaj mam minusa, ale kazda osoba ktora znam i gra w csa juz odwiedza ten server . reklamy rowniez moga zaistniec :) Co zrobisz gdy

Ktos uzywa dopalaczy - jezeli wh to ssy i ban do czasu az nie wstawi screen shotow na forum . Jezeli aim itp permanent ban  

Gdy ktos naduzywa mikro - ban na okreslony czas ( zalezne w jakis sposob naduzywa mikro)

Naduzywa kultury na servie - ban czasowyPlatforma CS - steam :)

 

 

Dzieki WIelkie za przeczytanie :)

Pozdrawiam :P

 

 

Mialam dodac reklamy 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK:- amxmodmenu nie jest wielką filozofią i na pewno to ogarnie- mikrofon tak bardzo niepotrzebny- myślę, że przy przelewie można wybrać walutę. Jeśli nie to i tak nie widzę przeszkód- bardzo często jest na serwerze, pełna kultura- kuleje troszkę z forumowaniem, ale na pewno będzie aktywna- czasem brakuje adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamujemy we własnym podaniu,istnieje opcja "edytuj";)

Co do samego podania to jestem na TAK ponieważ czesto widzę Cię na serwerze,masz przebłyski dobrej gry.

Amxmodmenu ogarniesz,komend amx aż tak dobrze znać nie musisz.

Zrób jeszcze reklamy

Masz steam i to też plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

- podoba mi sie jej nick TO PLUS

- jest starsza od e mnie o jakies 9 lat TO PLUS

- bardzo dobrze gra ale nie az tak dobrze jak ja TO MINUS

- przyda sie dziewczyna w drurzynie a ona wlaśnie jest dziewczyną TO PLUS

 

 

)po tym jak oddałem na CIEBIE SWÓJ głos to jurz jest chyba formalnosc twoja kandydatura ale poczekajmy na wypowiedz innych ludzi i blazea (

 

Pozdrawiam , zbielonegetry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze bywasz często, nie ma z Tobą problemów. Jeżeli chodzi o amx nie jest to nic trudnego szybko nauczysz się komend plus prosty w obsłudze amxmodmenu. Chociaż 5 reklam to nie jest dużo, mogłaś się postarać :confused: . Krótko na forum ale na pewno godziny nabijesz z automatu.

Ode mnie masz TAK, ponieważ szlag mnie trafia gdy widzę jakieś beztalencie grające na wh, aim, itp. :mad:  a w tym czasie nie ma admina :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Aktywność na forum jest mile widziana, ale nie jest aż tak istotna. Na forum nikogo nie będziesz ścigała :) Myślę, że ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsluga AMX w teorii opanowana :) YT + google zawsze spoko :) 

 

Reklamy Dorobione :) 

 

Konto do podania - fajnie wiedziec Panie Kolego ;P 

 

Sorrki za "spama" ale to "konto do podania" mnie zmusilo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blip ^

Na razie zamykam podanie bez odpowiedzi ponieważ właśnie otrzymałaś ode mnie warna za spam w podaniu ponieważ jest taka opcja jak edytuj.

 

Jeśli odrobisz warna i wykażesz jakąkolwiek aktywność na forum będę na Tak, ale jeśli nie to Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności