Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na admina Jaro CSC


Klysekkk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick KlyseK CSC
2. Kto zawinił? (admin/gracz) Admin
3. Nick oskarżonego Jaro CSC
4. Steam_ID oskarżonego Macie
5. Data i godzina zdarzenia 04.07.2021 godzina około 23:30
6. Mapa jb_prison_architect_v1
7. Opis sytuacji:Dostałem bana na 6h i muta na 24h co moim zdaniem jest nie słuszne, ponieważ obejrzałem ponownie demko i jedynie co powiedziałem to ez w strone cichego i dawidka gdy wygrałem killdaya  i na początku mapy ze dawidek jest debilem, chciałbym zaznaczyć że żaden członek administracji który gra więcej na serwerze niż godzinę dziennie  wie że to jest w formię żartu i nikt nigdy nie miał problemu z tym że dawidek wbił mi szpilkę czy ja jemu.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_prison_architect_v1-1625431285-1625434847.zip
  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jesteś współwinny tych wyzwisk na serwerze nie wiem jakie masz kontakty z (dawidkiem) czy tam (cichym) przez cały czas mówiłeś na cichego gruby, a inni to podłapali i zaczęły lecieć wyzwiska od Masnego Teda w stronę cichego oni sobie odpowiadali nawzajem easy też to podłapał. Dawidka tak samo prowokowałeś jak i obrażałeś. A sam masnego teda prowokowałeś podczas pojedynków mówiąc łatwo z tobą. Dla mnie ban słuszny zobaczymy jak rozpatrzy to Opiekun. 

Edit : A i jeszcze jakoś nie widziałem aby dawidek jakoś tobie na to odpowiadał czy odbijał piłeczkę w twoją stronę.

 

Edytowane przez Jarogg1
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i powinien dostac bana ale nie na tak dlugo bo admini rowniez na raz prowokuja mowiac latwo albo ez mimo to reszta adminow to lekcewarzy i puszcza to plazem 

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bany nadane z tego demka są słuszne a nawet powiedziałbym że za krótkie.

Nie będę tolerował takiego zachowania na serwerze gdzie co chwile ktoś kogoś wyzywa i nie obchodzi mnie czy powiedziałeś to na żarty czy nie, od tego wszystko się zaczęło. Za tobą poszła młodsza część serwera bo uznali, że jak ty możesz wyzywać to i oni mogą. Skargę odrzucam.

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności