Skocz do zawartości

[Zmiana] Partyzant


DonSalerii

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa klasy: Partyzant
Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Tutaj mamy 3 możliwości:

1. Zabrać możliwość ożywienia się dlaczego? Gra tą klasą polega na chowaniu się za rogiem aż będziemy mieć możliwość użycia podświetlenia które da nam x2 dmg na przeciwnika. Po śmierci gracz respi się na plecy co jest strasznie irytujące gdy zostajesz w pojedynku 1vsx a i tak dostaniesz w plecy od kogoś kto gra partyzantem ponieważ ma możliwość respienia się co rundę. (Nie biorę pod uwagi respienia się za monety ponieważ jest to ograniczenie do 4 na rundę kosztem 45 monet.)

2. Zabrać 2x dmg na podświetleniu.

3. Ograniczyć owe podświetlenie do 1.

Opcje 2/3 wyjaśniłem w opcji 1 opisując jak opiera się gra tą klasą. 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, DonSalerii napisał:

Nazwa klasy: Partyzant
Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Tutaj mamy 3 możliwości:

1. Zabrać możliwość ożywienia się dlaczego? Gra tą klasą polega na chowaniu się za rogiem aż będziemy mieć możliwość użycia podświetlenia które da nam x2 dmg na przeciwnika. Po śmierci gracz respi się na plecy co jest strasznie irytujące gdy zostajesz w pojedynku 1vsx a i tak dostaniesz w plecy od kogoś kto gra partyzantem ponieważ ma możliwość respienia się co rundę. (Nie biorę pod uwagi respienia się za monety ponieważ jest to ograniczenie do 4 na rundę kosztem 45 monet.)

2. Zabrać 2x dmg na podświetleniu.

3. Ograniczyć owe podświetlenie do 1.

Opcje 2/3 wyjaśniłem w opcji 1 opisując jak opiera się gra tą klasą. 

1. Jestem jedynym partyzantem na serwerze który ma 50+ lvl . Wydaj mi się gdyby był bardzo op latałaby nim połowa serwera.

2. Co do tego że odrodzenie  jest irytujące to wymienię  co mnie irytuje:  

- szpieg tepa się na spawna oraz niszczy perki

- oszust podmienia się miejscami

-cichy zabójca dostajesz hita w głowę od tyłu i papa nic nie możesz zrobić

- komandos nie da się tego trafić.

Irytacja jest pojęciem względnym.

3. A co gameplay-u to nie opisujesz typowego partyzanta  tylko mój  gameplay @DonSalerii  co ci w nim nie pasuje :D . Btw Komados zabij a nie musi umieć strzelać :0

 

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To tak na tą chwilę najbardziej takie przyziemna opcja to zabrać 2x dmg na podświetleniu

2.zabrać odradzanie to wtedy już nikt nie będzie grać, bo wtedy nie będą tym bardziej grać z gaila jak nie będzie już odradzania

3. ograniczenie podświetlenia do 1 też może być złą opcją, bo podświetlenie nie jest tak jak z granatu Taktycznego tylko jest sztucznie zrobione i nie raz było tak że stałeś za ścianą podświetlałeś na czacie miałeś cooldown odliczany 35sec a przeciwnika nie widać więc trzeba wybiec za ściany czy czegoś tam i wtedy dopiero zobaczysz podświetlonego typa, nie mówię że to częste sytuacje, ale też się zdarzają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności