Skocz do zawartości

Opcja dla samotnych


Pan Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie sytuacja jest taka że w momencie kiedy padnie pierwszy max lvl czy tam znajdą się ludzie którzy wiodą widoczny prym nad innymi serwer pustoszeje.

Stąd taka propozycja aby dla osób które jednak chciałyby pograć ,a no niestety nie ma z kim ,albo nocnych marków którzy mają więcej czasu dodać 1 bota na serwer który wchodziłby gdy serwer opustoszeje/zostanie 1 osoba i wychodziłby gdyby graczy była już 2 lub większa ilość.

Bot nie liczyłby się do wymogu graczy na misje i tym podobne ale byłoby możliwe zdobywanie chociaż zmniejszonego expa za zabijanie/plantowanie/hosty.

Myślę że nie byłoby to krzywdzące dla innych graczy ,a dla takich po nocnej zmianie jak ja którzy chcieliby coś postrzelać byłoby naprawdę spoko opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i wtedy już widzę te płacze tych osób, co grają w dzień, starają się zabijać graczy, robić misje, żeby wbijać lvl i by wchodzili sobie na następny dzień a tu w topce jakiś gracz, który postanowił sobie spędzić całą noc, zabijając bota, plantować pake, łapać hosty, więc nie widzę sensu w czymś takim, bo to by musiało być wszystko za zero exp'a, a tak to sobie można postrzelać solo z botami mapy, inaczej to by nie miało sensu, jak by wbijali sobie spamić paki, hosty i łapać łatwe kille na bocie. To, że padnie jeden 201 lvl to, nie znaczy, że inni nic nie mogą wygrać, nagrody są dla 3 osób, które wbiją 201 poziom, z tym że jak osoba z 2 albo 3 miejsca wbije 201 i skończy szybciej misje od osoby, która wbiła ten poziom jako pierwsza, to może zgarnąć nagrodę za 1 miejsce, pierwszy gracz co wbija 201 poziom jedynie co, ma to zagwarantowane wymyślenie perka, a nawet jak są już duże poziomy, to nie znaczy, że ci gracze będą grali i lecieć po 201, grać można dla samej przyjemności, a nie tylko patrzeć, że ktoś ma już duży lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mahesvara. napisał:

Tak i wtedy już widzę te płacze tych osób, co grają w dzień, starają się zabijać graczy, robić misje, żeby wbijać lvl i by wchodzili sobie na następny dzień a tu w topce jakiś gracz, który postanowił sobie spędzić całą noc, zabijając bota, plantować pake, łapać hosty, więc nie widzę sensu w czymś takim, bo to by musiało być wszystko za zero exp'a, a tak to sobie można postrzelać solo z botami mapy, inaczej to by nie miało sensu, jak by wbijali sobie spamić paki, hosty i łapać łatwe kille na bocie. To, że padnie jeden 201 lvl to, nie znaczy, że inni nic nie mogą wygrać, nagrody są dla 3 osób, które wbiją 201 poziom, z tym że jak osoba z 2 albo 3 miejsca wbije 201 i skończy szybciej misje od osoby, która wbiła ten poziom jako pierwsza, to może zgarnąć nagrodę za 1 miejsce, pierwszy gracz co wbija 201 poziom jedynie co, ma to zagwarantowane wymyślenie perka, a nawet jak są już duże poziomy, to nie znaczy, że ci gracze będą grali i lecieć po 201, grać można dla samej przyjemności, a nie tylko patrzeć, że ktoś ma już duży lvl.

Jestem tego samego zdania , chodziło mi tu o fakt że nie ma jak się bawić kiedy no nikogo nie ma, ten exp mógłby być mocno ograniczony, a jeśli nie da rady to nawet wyłączony. Chodzi mi o sam fakt tego żeby można było coś postrzelać kiedy nie ma innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, ogolnie moge zaproponowac zrobienie kanalu na naszej grupce od COD'a - cos w stylu kanalu ''Nocne ziomki'' wtedy osoby ktore np wchodza pozno sobie pograc  po 22 pisaly by wiadomosc ze sa na serwie i szukaja osob zeby sobie pograc. Ewentualnie wystarczy wyslac '' . '' zeby tylko bylo widac ze ktos tam siedzi 😃 Sam chetnie moge cos takiego robic, mam inna strefe czasowa i kiedy wszyscy spadaja z serwera to u mnie jest wlasnie taka 22-23 i sam chetnie bym dluzej gral 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Niestety, ale boty nie pojawią się na serwerze :(

Utworzono na naszym czacie Steam kanał, który bedzie służyć do umawiania się na wspólną gierkę

https://s.team/chat/GnlFU24u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności