Jump to content

[COD CS:GO] Classic Pass


-_-

Recommended Posts

  • Root

[COD CS:GO] Classic Pass

W nowym sezonie chcielibyśmy zaprezentować Wam zamiennik dla misji nazwany roboczo "Classic Pass", który bazuje trochę na battle pass z różnych gier pokroju COD MOBILE lub Fortnite. Celem zmiany jest dodanie czegoś nowego, a także zmiana samego expienia, na które wpływ mają aktualne misje.

O co chodzi?
Classic Pass różni się tym od aktualnego systemu, że nie trzeba wybierać misji. Wszystko działa w tle i nie wymaga od gracza przeskakiwania i wybierania danych misji, dając mu finalnie tą samą nagrodę, czyli monety oraz XP. Kolejną różnicą jest na pewno to, że nie mamy do dyspozycji wszystkich misji. Odblokowują się one co tydzień, czyli pierwszy tydzień to np: 7 misji, kolejny tydzień, to znowu +7 misji, itd. Jest to bardzo zbliżone do opisanego niedawno systemu zadań JB z tą różnicą, że te misje zostają, nie zanikają, a więc finalnie pod koniec sezonu mamy 4 kategorie misji.
Oczywiście w menu znajduje się informacja o tym kiedy zostanie odblokowana kolejna kategoria.

Czemu w ogóle coś takiego?
Taki system zmniejszy wpływ misji na samą rozgrywkę i wymusi na graczach stałą aktywność na serwerze, ponieważ nie będą mogli wykonać już wszystkiego w ciągu np: 2 tygodni od startu

Co z nagrodami w postaci usług?
Zostają. Po zdobyciu danej ilości gwiazdek, będzie można je wymieniać na usługi, więc to pozostaje bez zmian.

Czy VIP otrzymuje coś ekstra?
VIP otrzymuje więcej XP/Monet za ukończenie danej misji

 

Komendy pozostają bez zmian, dochodzi jeszcze !classicpass. Po raz pierwszy otrzymamy informację o samym systemie, którą musimy zaakceptować by rozpocząć wykonywanie misji.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy