Skocz do zawartości

Propozycje o zmianach do postaci - MEDYK


Adronia10

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa klasy: Medyk
Umiejetnosc / rzecz do zmiany +  opis:
Moją propozycją jest zbuffowanie troche medyka, Jesli uzyjesz swojej apteczki to ona cie leczy automatycznie, aktualnie sytuacją wygląda tak ze jak połozysz apteczke to musisz odczekac z 1.5 sekundy i dopiero wtedy ona cie leczy, Zrobienie ze apteczka bedzie cie leczyc bez czekania mogła by zmienic odrobinke styl medyka na bardziej otwartą przestrzen, kolejny pomysłem to jest ze medyk by mogl miec 4 ozywienia na początek zamiast 3 i zdobywac +1 ozywienie co naprzykład 35-40 level zamiast 50, dosc głupi pomysł ale co jesli zrobic medyka w bardziej troche bardziej tanka medycznego? zamiast 130 hp medyk by posiadał naprzyklad.. 140 hp? lub cos takiego Dodawanie w inteligencje bedzie bardziej opłacalne i inne takie :)), W poprzedniach zmianach duzo ludzi gadało ze medyk jest słaby, za dobry i były co chwile zmiany ale wydaje mi sie ze propozycje ktore podałem by ulepszyły na lepsze medyka, Moze zamiast AUG bronie z poprzednich sezonów? Naprzyklad: Galil,famas Lub by mogło sie sprawdzic jak medyk by sie spisał z takim bizonem tymczasowo. Jesli bizon by zadawał za mało by mogło sie dodac z moze +3 dodatkowe dmg?
Edytowane przez Adronia10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apteczki zawsze tak działały i nikt nie miał z tym problemu, poza tym dlatego mielibyśmy robić z supporta jakiegoś DPS'a czy Tanka, w tej chwili wystarczy jeden ogarnięty medyk żeby odwracać sytuacje w grze, nie raz jeden medyk pokazywał na co stać tą klasę, a jak jest 2 medyków w jednym teamie to nawet z 3 ożywieniami to dwóch może wskrzesić połowe drużyny i przechylić szale zwycięstwa na ich stronę i mówimy tu o medykach tylko z 3 ożywkami, a jak taka osoba wbije 100+ poziom pójdzie full INT to podnosi ludzi do tego jeszcze może nie jednego wyratować apteczką z tarapatów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności