Skocz do zawartości

[Dyskusje] Sezon 11.09


Mahesvara

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał, żebyście mogli wyrazić zwoje zdanie na temat obecnego sezonu, jak się wam podoba obecny sezon klasy, perki,misje, event itd.
Wzór:

Klasy: (tu możecie pisać co się nie podoba w klasach podając ich nazwę i jak macie jakieś propozycje zmian do klas)
Perki: (tu możecie pisać o perkach)
Misje: ( O misjach możecie pisać jak się podoba obecny system i też możecie napisać propozycje jaką byście chcieli misje widzieć na nowym sezone)
Event:( Jak się podoba obecny Event który trwa)
Inne: (Tutaj pisać możecie o wszystkim innym np. sklep dolary/monety, klany itp)

Zapraszam do pisania i komentowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy:

Wsparcie Ogniowe: zmniejszyć DMG i dodać selfDMG  bo niektórzy robią rakietki "pod siebie"

Medyk: jeśli dałoby radę zwiększyć ilość ożywień np co 35lvl +1. Zwiększyć ilość "impulsów" apteczki lub ich częstotliwość.

Saper: zdecydowanie zmniejszyć DMG min i broń z p90 na mp7, galil?

Lekki Żołnierz: zmniejszyć odbijany dmg do połowy zadawanych obrażeń tak samo jak replika.

Komandos: Zrobić coś na wzór E. Snajpera czyli że 1/1 z kosy np 50pkt w inte żeby nie było tak łatwo.

To jest tylko moja opinia co do powyższych klas.

Co do misji nie są zbyt trudne a wręcz proste, bo grając poprostu na serwerze wykonują się same.

Poleciłbym jedynie nie dawać już misji z granatami bo robi się straszny młym jak wszyscy rzucają granaty na oślep, rzucając snajperom smoka pod nogi czy fleshe swoim sojusznikom wychylającym.

 

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 17:30, rlyCebula napisał:

Wsparcie Ogniowe: zmniejszyć DMG i dodać selfDMG  bo niektórzy robią rakietki "pod siebie"

Przecież rakietki nie są wcale mocne a Ty chcesz jeszcze by gracze sami się zabijali o własne rakiety no bez przesady xD 

W dniu 21.09.2021 o 17:30, rlyCebula napisał:

Medyk: jeśli dałoby radę zwiększyć ilość ożywień np co 35lvl +1. Zwiększyć ilość "impulsów" apteczki lub ich częstotliwość.

Jeden medyk potrafi zmienić całą rozgrywkę danego meczu w tym momencie. Co dopiero jak go jeszcze zbuffujesz i zacznie nim grać więcej osób?.. 

W dniu 21.09.2021 o 17:30, rlyCebula napisał:

Saper: zdecydowanie zmniejszyć DMG min i broń z p90 na mp7, galil?

Broń jest dobra a miny możesz ominąć. Jakoś wcześniej nikt nie grał saperem i nie było płaczu o DMG z min. Widzę że lekki buff do klasy która była niegrywalna i odrazu nerfić? No troszkę bezsensowne podejście...

W dniu 21.09.2021 o 17:30, rlyCebula napisał:

Lekki Żołnierz: zmniejszyć odbijany dmg do połowy zadawanych obrażeń tak samo jak replika.

Nie potrzebny nerf klasy...

W dniu 21.09.2021 o 17:30, rlyCebula napisał:

Komandos: Zrobić coś na wzór E. Snajpera czyli że 1/1 z kosy np 50pkt w inte żeby nie było tak łatwo.

Tutaj się rozpędziłeś kolego... Nie wiem czy Ci się wydaje że komandos jest tak prosty? Jeśli tak to zagraj nim. Założę się że osiągniesz maksymalnie staty 3/15 popłaczesz się i zmienisz klasę

W dniu 21.09.2021 o 17:30, rlyCebula napisał:

Poleciłbym jedynie nie dawać już misji z granatami bo robi się straszny młym jak wszyscy rzucają granaty na oślep, rzucając snajperom smoka pod nogi czy fleshe swoim sojusznikom wychylającym.

Jeśli widzisz że gracz utrudnia gre swoim kolegom z drużyny poprzez celowe rzucanie smoka/flasha pod nogi to zgłaszaj to adminowi bo takie wybryki są podpinane pod utrudnianie gry.

@rlyCebula Nie wiem czym Cię rozbawilem chyba nie wiesz co to znaczy.

A jeśli admin to olewa to napisz skargę na niego XD

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DonSalerii napisał:

Jeśli widzisz że gracz utrudnia gre swoim kolegom z drużyny poprzez celowe rzucanie smoka/flasha pod nogi to zgłaszaj to adminowi bo takie wybryki są podpinane pod utrudnianie gry.

 

Tu mnie rozbawiłeś bo nie raz mówię że ktoś centralnie mi na twarz rzuca flesha jak stoje wpatrzony w pozycje to zazwyczaj olewają to

  

17 godzin temu, DonSalerii napisał:

Tutaj się rozpędziłeś kolego... Nie wiem czy Ci się wydaje że komandos jest tak prosty? Jeśli tak to zagraj nim. Założę się że osiągniesz maksymalnie staty 3/15 popłaczesz się i zmienisz klasę

 

17 godzin temu, DonSalerii napisał:

No sorry ale jeśli przeciwnik jest 2 razy szybszy niż ja, w dodatku często nie słyszalny (Sandały Mojżesza). Nikt nie zagląda za siebie i ma 1/1 z kosy. Grałem 2 edycje komandosem i nie robiłem po 3/15

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mahesvara.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DonSalerii napisał:

Tutaj się rozpędziłeś kolego... Nie wiem czy Ci się wydaje że komandos jest tak prosty? Jeśli tak to zagraj nim. Założę się że osiągniesz maksymalnie staty 3/15 popłaczesz się i zmienisz klasę

 

17 godzin temu, DonSalerii napisał:

No sorry ale jeśli przeciwnik jest 2 razy szybszy niż ja, w dodatku często nie słyszalny (Sandały Mojżesza). Nikt nie zagląda za siebie i ma 1/1 z kosy. Grałem 2 edycje komandosem i nie robiłem po 3/15

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rlyCebulanastępnym razem edytuj post, a nie robisz niepotrzebny spam 

kolejną odpowiedz mozesz pisac dopiero jak ktos inny napisze pod twoją, a tak to jest opcja edytuj tutaj bsxRdtK.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności